Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vannak gyermeked iskolájában...

Vannak gyermeked iskolájában sztrájkoló tanárok?

Figyelt kérdés
Ilyenkor erről tájékoztatja valaki a szülőket?
2022. nov. 19. 08:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
Azért sztrájkolnak mert ti nem adóztok.
2022. nov. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
13%
Nincsenek. Értelmes tanár nem a gyermeket használja ki a céljai elérése végett.
2022. nov. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
58%
És értelmes tanár nem is dolgozik ingyen. Értelmes szülő nem is várja el, hogy ingyen lepasszolhassa valakinek a kölykét.
2022. nov. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Igen, vannak, és mindig kapunk tájékoztatást.
2022. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%
Igen, és támogatom is őket. Tüntetésen is voltunk kint a gyerekekkel együtt.
2022. nov. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
Volt, tájékoztatás sajnos nem az erősségűk, már az is örvendetes, ha az utolsó pillanatban jön egy félinformációs e-mail.
2022. nov. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Értelmes tanár nem dől be a kormány hülyeségének, hogy majd akkor lesu pénz, ha az EU ad. Közbe meg a politikusok fizetését 66x képesek emelni. Sőt normalis ember sem hiszi ezt el. De nyilvan, ennek a kormánynak aza celja, hogy buta, gondolkodni képtelen embereket neveljen ki az oktatás, 21. századi tudás nélkül.
2022. nov. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
35%

Én ugyan még tanulok, de nálunk egyáltalán nincs. Még a márciusi sztrájkban is 3-an vagy 4-en vettek részt össz-vissz.

(Vidéki kisvárosi gimnázium)

2022. nov. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
24%
Mert a vidékiek javarészt tudatlanok. Plusz a kormány is lajáratókampányt hirdett a tanárok ellen. Aki követeli a jogos jussát az már csak deviáns ember lehet ma Orbániában.
2022. nov. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
40%

"Mert a vidékiek javarészt tudatlanok."

Én ezt így nem jelenteném ki! Mondom ezt úgy, hogy 100%-ban egyetértek a sztrájkkal és a követelésekkel is (és vidéki vagyok).

Való igaz, a falukban, községekben tényleg nincsenek képben általában az emberek ezekkel a közéleti dolgok jogosságával, de a vidék nem csak a falukat jeleni!

Az, hogy egy 40 fős tanári karból csak 3-an, vagy 4-en sztrájkoltak, úgy gondolom én, hogy más okai vannak. Például a megfélemlítés.

2022. nov. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!