Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megkérdezzem a tanáromat?

Megkérdezzem a tanáromat?

Figyelt kérdés

Volt egy bffem akivel a napokban vesztem össze. Azóta csak veszekszünk és zsarol. Tudott rólam olyan dolgokat is amiket senki más. Jellemző rá a hazudozás.

Van egy tanárom aki tavaly törit tanított nkm de idén most nem tanít. Azt mondta a volt bffem h mindent elmondott ennek a tanárnak. (Mert nem csináltam azt ami ő mondott). Amit tudott rólam( és még sok más hazugságot rólam) Azután azt mondta nkm h az a tanár soha többet nem fog vlm szóba állni mivel elhitte a sok hazugságot(ezt a kiscsaj mondta). Oda akartam menni a tanárhoz de nem mertem mert azt mondta h ha oda megyek akkor elfog küldeni melegebb éghajlatra. Pedig meg akarom kérdezni (a tanártól) h mennyire igaz az h a volt bffem minden hülyeséget mondott nki.



Meg merjem hétfőn kérdezni a tanárt?



2022. nov. 26. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
mi?
2022. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Volt egy bff em akivel össze vesztem. Azt mondta h olyanokat mondott az egyik kedvenc tanáromnak h én cigizek és hasonló hülyeségeket. Azt(a volt barátnőm) mondta h ez a tanár elhitte és emiatt nem fog többet hozzám szólni. Én meg akartam kérdezni azt a tanárt h igaz e. De nem mertem mert féltem h elküld a francba
2022. nov. 26. 20:38
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Szia kérdezd amúgy a tanár nő vagy férfi és te hány éves vagy ?
2022. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A tanár nő
2022. nov. 27. 19:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj oda hozzá
2022. nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na ma oda mentem hozzá. Azt mondta h nem is mondott a volt bnőm nki semmit. Ugyh megnyugodtam. Csak ezzel akart rémizgetni. Meg azt is mondta h ha mondott is volna se hinné el. Nagy kő esett le a szivemről 😊
2022. nov. 28. 15:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendben mi lesz a barátnőddel ?
2022. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lecseszte a tanár h miért hazudozik össze vissza
2022. nov. 28. 15:30
 9/12 A kérdező kommentje:
Meg szoltam egy másik tanárnak is az is elbeszélgetett vle ugyh egyenlőre ugy nézki leállt
2022. nov. 28. 15:30
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendben
2022. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!