Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemi tanáromat illetlenség...

Egyetemi tanáromat illetlenség megkérdezni, hogy tartana-e nekem pár különórát?

Figyelt kérdés
CV-ben van felvéve a tárgy, egy éve tanultam, frissítésképpen szeretném ha tartana nekem korrepetálást. Illetve ha megkérdezem említsem neki hogy nem ingyen gondolom?

2022. jan. 17. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom nem vagyok egyetemista.
2022. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem ciki, ha van ideje, meg lát benned olyasmit hogy érdemes, akkor el fogja vállalni.

És persze nem utolsó sorban a pénz sem rossz, ha érkezik

2022. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Beosztásától függ. Tanársegédet/adjunktust megkérdeznék, docenst/egyetemi tanárt nem.
2022. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
97%
Persze, kérdezd meg, ha ő nem is de biztos ajánl valakit, aki ad neked órát.
2022. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkérdezed, akkor el fog küldeni egy demonstrátorhoz, aki vállalja. Ha van ilyen.

Nálunk nem nagyon korrepetálnak a tanárok, legfeljebb mentorálnak. Már ha komolyabb lehetőséget látnak benned.

De egy próbát szerintem megér. Lehet, hogy van ideje és örül az igyekezetnek. Aztán, ha nem is rendszeres órákat, de valami konzultációt vagy segítséget adhat ingyen is.

2022. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalból téged tanító tanár legyen alsótól középiskolán át egyetemig, nem adhat neked pénzért különórát. Ugyanis azért kap fizetést. Demonstrátor és segédtanár sem.Kirúgják érte.

Viszont megkérhetsz akár évfolyamtársat, hogy pénzért adjon neked néhány különórát.

2022. jan. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 IndoorPussyOnTheStreet válasza:
100%
Nálunk nem lehetett különórát kérni, csak olyantól, aki nem tanít.
2022. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!