Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szülői levél ment az igazgatón...

Szülői levél ment az igazgatónak hogy mindig kések, holnap lesz beszélgetésem az igazgatóval. Mi fog történni? Félek őszintén hogy kirúgnak!

Figyelt kérdés
21 éves egyetemista vagyok nagyon sűrűek a napjaim de óraadóként tanítok egy zenesuliban heti 2 órát. Az egyik nap az első diák orajarol mindig kesek 10-15 percet mert egyetemi óráról jovok ami folytonosan elhúzódik. Thdom hogy ez nem kifogás de rettentően felek h elveszitem ezt a melót
2022. nov. 29. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy tanárnál elég súlyos dolog, ha késik. Nem szokták szeretni. 10-15 perc rengeteg, ha egy 45 perces óráról van szó.

Megértem a helyzetedet, de ezt el kell fogadnod.

2022. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Én kirúgnálak. De te is tudod.
2022. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is panaszkodnék, ha rendszeresen késne a tanárom az óráról. Ha itt arról van szó, hogy ráadásul fizetős zenesuli, akkor pláne. Nem azért fizeti a szülő a tandíjat, hogy a negyvenöt perces óra csak 30-35 perc legyen
2022. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Helyes! Addig vállalj, ameddig teljesíteni tudod, amit vállalsz!
2022. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi,szerintem csak kapsz egy szóbeli figyelmeztetést hogy ne késs.


De az egyetemen az előadónak simán jelezheted hogy munkád van és hamarabb eljönnél. Ezzel semmit sem vesztenél,és nem is késnél.

2022. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugye érzed, hogy a tanítás nem a te pályád?
2022. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azért nem aggódnék, amilyen sokan tolonganak tanítani..

Szerintem max kapsz egy ejnye bejnyét...

Ha kirúgnak jobb lenne nekik ha senki nem tanítana? Vagy azonnal tudnak a helyedre valakit?

2022. nov. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!