Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "Mi lenne ha. " leveleket...

Dr. Chris kérdése:

"Mi lenne ha. " leveleket érdemes lenne írnom neki? Hogyan kéne megfogalmaznom számára?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves fiú barátom, akivel többé már nem fogunk ugyanazon iskolába járni, hanem másik iskolában fog tovább tanulni. Ráadásul nagyon messze van... Én arra gondoltam, hogy írok neki ilyen "mi lenne ha..." leveleket... Viszont nem igazán tudom, hogy ilyen esettben mit kéne tennem. Nagyon fog hiányozni, szinte alig fogom látni.. Én szerintem ezek a levelek valahogy személyesebbek.

A másik az, hogy nem olyan "nyomulós"? Nem szeretném, ha ezáltal félre értelmezne dolgokat... Meg lehet ezt úgy fogalmazni, hogy ne tűnjön ilyennek?


16/L



2018. júl. 16. 15:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam... XD Szóval "nyisd ki, ha..." leveleket!!!
2018. júl. 16. 15:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nem lenne túl sok értelme.
2018. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, mi következne a "Nyisd ki, ha" után.

De egyébként ez tényleg kicsit fura, szerintem ő se tudná hirtelen hova tenni, hogy mit akarsz tőle. Mondjuk nem is írtad le.

2018. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!