Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baráti levélben hogyan beszélg...

Baráti levélben hogyan beszélgessünk?

Figyelt kérdés

Amikor nem folyamatos a jelenlét, hanem mondjuk órák vagy napok telnek el amire a másik fél válaszol, akkor az hogyan menjen?


A következő érdekelni:

Ha valakire ráírok, hogy mi a helyzet és a válaszol egy pár témát érintve, meg vissza kérdez, hogy itt nálam mi a helyzet, akkor ha én válaszolok, mindegyik témához tehetek fel érdeklődő kérdést, majd a végén meg leírom nálam mi a helyzet?


Ez azért kérdéses számomra, mert ha mindkét fél jelen van és folyamatos a beszélgetés, akkor általában egy szálon szokott menni, egy téma kerül kifejtésre és utána menne a következő témára.


Viszont ilyenkor, meg párhuzamosan futnának a szálak.



2020. aug. 11. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem leveleztél még sosem?:D
2020. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem sokat :D
2020. aug. 11. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Ez engem is bosszant a levelezésben. Ezért én általában a legjobban tetsző dolgot kiragadom az egész szövegből és arra alapozom a válaszom.
2020. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A többi szálat elvarrva :)
2020. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 Szerintem pedig nálad jobb levélírót alig lehet találni:DD

Csak az akár hogy olyan furfangosnak tetszik lenni bácsika:DD

2020. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*az a kár
2020. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#3 az nem hátha úgy, mintha a többi téma nem is érdekelne?
2020. aug. 11. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha külön-külön mindenre reagálok akkor olyan kusza lesz az egész. Főleg, ha ő is úgy tesz. Meg olyan kérdez-felelek feelingű, ami nem túl jó.
2020. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!