Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Suliban baj ha ráülök reggelen...

Suliban baj ha ráülök reggelente a vécére?

Figyelt kérdés

Reggel hamarabb beérek a gimibe és el szoktam menni a mosdóba (lány vagyok). Általában le van hajtva a deszka ami azt jelenti én használom aznap először, és gondolom a takarító letörölte az ülőkét. Sajnos wc-papír általában nincs hogy körberakjam. Kaksizni pedig nem komfortos guggolva...


Viszont egyik barátnőm azt mondta erre hogy szerinte nem takarítják naponta csak max lecsukják a fedelet.



2022. dec. 4. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Viszel magaddal reggelente 4 db pzs-t és körbetakarod.

Ta-dammm!

Nincs mit.

2022. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél dm-ben, vagy rossmannban ilyet.


[link]


10 db háromszázvalamennyi.... Zsebbe rakod, és bent a wc-ben ráteríted.

2022. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Hát én nem ülnék rá, de ahogy az egyik válaszoló is írta vigyél magaddal zsebkendőt és meg van oldva a helyzet
2022. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Én nem bíznék abban, hogy rendesen le van takarítva, fertőtlenítve az ülőke. Idegen helyen biztosan nem ülnék rá. Amúgy lehet kapni például dm-ben wc ülőke papírt, ezt tudod vinni magaddal


[link]



Amúgy miért nem otthon wc-zel indulás előtt?

2022. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4


Korán indulok és reggel otthon még nincs meg az inger. :/

2022. dec. 4. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Vagy esetleg vigyél magaddal kézfertőtlenítőhöz hasonló sprayt, és előtte azzal szórd be, de az előzők is jót mondanak:

[link]

2022. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!