Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárok mit gondolnak az...

A tanárok mit gondolnak az olyan diákokról, akik sokszor késnek reggelente pár percet?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 1. 09:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Zavaró, kizokkenti az embert indokolatlanul. Ha rendszeresen elofordul, megkerdeznem miert.
2022. ápr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavar, mert én is hadilábon állok a reggelekkel. Késni ugyan nem szoktam, de pár perc késésből nem is csinálok ügyet.
2022. ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%

Általában lustának és komolytalannak tartják őket. Az értelmesebb tanárok nem akadnak ki, az egyszerűbb tanárok levezetik rajtuk a frusztrációikat.


#1: Az mondjuk elég durva, hogy egy ilyen apróság ki tud zökkenteni vagy zavar.

2022. ápr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

#3


Elvonja a figyelmet, ha valaki feltepi az ajtot, benyomakodik, hadonàszik a kabatjaval, embereknek ki be kell csuszni hogy beferjen, aztan csattog a taskaja, huzodik a szek. Ez mindenkit kizokkent, es a fel osztalynak az aktiv figyelme elterelodik.

2022. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
A kisegitőbe biztos.
2022. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Én csak óraadó vagyok, de nem gondolok semmit. Felnőtt emberek, ezer dolguk lehet. Tanulni meg mindenki magának tanul.


Mellesleg én is folyamatosan késtem, nem vagyok egy pacsirta típus.

2022. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Nekem volt h mindig kestem par percdt, mert csak ugy tudtam beirni.

Ha hamarabb mennek, akkor 45 percet varhatok mire elkezdődik az óra...

2022. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk nem engedték be anno azt aki késett. Nem is fordult elő sűrűn, hogy nem ért valaki be időben.

Egy ideje külföldön élek, a gyerekem középiskolás, itt az óra kezdetén becsukjak az ajtót és nem mehet be az, aki nem volt ott időben. Kivétel az, aki másik városból, tomegkozlekedessel erkezik, és időben üzenetet küld, hogy késni fog.

Amúgy bunkóság késni.

2022. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Bunkóság késni.... Ezt a MÁV felé jelezd már legyszives.
2022. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%

9!


Bunkóság késni. Ez egy tény és köze nincs hozzá a MAV-nak.

Mondjuk felénk értelmes emberek élnek és amit látod 1, ha időben jelzik hogy tömegközlekedés miatt késnek, ugyanúgy beengedik őket és 2, a többség képes elindulni úgy, hogy akkor is időben legyen, ha egy vonat kiesik.

2022. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!