Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csajok verekedtetek már másik...

Csajok verekedtetek már másik lányal a suliban?

Figyelt kérdés
Részletesen meséld el ha igen

2022. dec. 7. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
53%

14 voltam, válás után új suli, új város én voltam a szegény falusi liba a menő városiak között.

Az egyik csaj beszólt a kinézetemre mert tönkre volt menve a csizmám.

Nyugodt gyerek és már nyugodt inteligens felnőttnek tartom magam. Igyekeztem így is válaszolni. Mondtam hogy sajna nekem nincs pénzem újra, majd lesz, ha nem tetszik kerüljön ki. Tisztának tiszta vagyok, csak szegény.

Elkezdte ócsárolni a szüleimet, amiért nem képesek újat venni, meg a tanulmányi eredményeimet mert eléggé romlottak az új suliban előrébb jártak a tananyaggal es nem volt időm akkor még behozni. Próbáltam figyelmen kívűl hagyni ott akartam hagyni erre le k*zta anyukám. Na erre visszakézből falusi liba módjára akkora pofont adtam neki hogy csak na. Persze be kellett mennünk az igazgatóhoz, szülőket behívták stb. De a többi osztálytársam is nekem adott igazat. Persze kaptam egy intőt mert nem agresszivitással kellett volna elrendezni, de akkor elpattant bennem valami.

Ennyi

2022. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!