Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért szólnak be állandóan a...

Miért szólnak be állandóan a lány osztálytársaim az órákon és a szünetekben? Mit tegyek ellene? 18F

Figyelt kérdés

Végzősök vagyunk és többször történik az, hogy bármikor hozzáfűzök valamit az órákon vagy becsatlakozok a közös beszélgetésbe o.fő órán, mindig kiprovokálnak. "Már megint abba szólsz bele, amihez semmi közöd" "ilyenkor meg tud szólalni" "már megint nagy a pofája" stb.

Elég idegesítő, ráadásul a két lány mögöttem ül és mindezt a hátam mögött teszik, a szemembe soha nem mondják el.

Én elengedem a dolgot, nem fogok velük veszekedni, mert nem szeretnék a szintjükre leereszkedni. Egyébként általában ha beszólnak, az egyik fülemen be, a másikon ki szokott menni, viszont amikor más szegénységén nevetnek, az már nagyon zavaró.

A másik, hogy ez a két lány mindig minden órán kibeszélik a másikat, az óra közben mindig meghallom a hisztizést "milyen dögszag van ebben a teremben, a hulla nem rohad ennyire", átkozódnak stb. Közülük az egyik fegyelmire fog menni.

Mindig a hibát keresik bennem. Az osztály egyik legjobb tanulója vagyok, ami őket úgyszint zavar: azt állítják, hogy nyalok a tanároknak, azért vagyok jó tanuló. Leginkább engem piszkálnak (mert én nem szólok vissza), ez október óta megy így.

Amit kell tudni rólam, hogy változott a külsőm, 20 kg-ot fogytam ebben az évben és odafigyelek a megjelenésre is. Többnyire mások soha nem tesznek nekem negatív megjegyzést.


2022. dec. 8. 16:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
# 10-es ,, igazad van !!!
2022. dec. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
38%
Nekem is ez van,az a gond hogy sok lány együtt nem jó. Nekem még egy évem lenne hátra de én a szakot sem szeretném tovább de az osztályt azt nagyon utálom. Így lehet akárhány évis de szinte büntetés lenne oda járni. Ezt az évet meg kibírod valahogy az már tényleg nem sok,énis így vagyok vele utána többet már nem kell velük lenni.
2022. dec. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!