Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen izgalmas figyelemfelkel...

Milyen izgalmas figyelemfelkeltő dolgot vegyek annak aki tetszik az osztályban? 18/L

Figyelt kérdés

Azt húztam aki tetszik pont. A srác akit húztam 17 éves.

Viszek neki sprayt valami jó illatút.

Csokit.

Cigit mert cigizik.

Valami más izgalmas ajándék ötlet, amitől nagyon szimpi leszek neki??



2022. dec. 12. 15:43
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Szerintem maradj nyugodtan a csoki, tea, esetleg cukorka kombónál. Anno én "varázsteát" kaptam, és örültem neki, bár fogalmam nem volt mi az.

Ha nyugodtabb a srác, akkor ezzel nem hiszem, hogy melléfogsz. Ha viszont nem érzed úgy, hogy ilyen típusú, mehet bele tea helyett akár energiaital, kávé, vagy bármi, amit a kezében láttál.

Az pedig plusz pont, ha a csomagolásra kötsz egy kis cetlit valami aranyos szöveggel. Beszélgetés indítónak is jó.

2022. dec. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
34%
Bugyidat "véletlenül" csomagold oda.
2022. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Ruru válasza:
A cigi szerintem is gáz lenne, de ha nagy dohányos, valami egyedi cuki gyújtót olyan felirattal ami akár célzás is lehet XD
2022. dec. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!