Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok,ti stoppoltatok már az...

Lányok,ti stoppoltatok már az út szélén?Beszálltatok már egy idegen autójába?

Figyelt kérdés
Még a járvány előtt láttam a községben ahol laktam egy szép lányt stoppolni a főút szélén,pedig egy pár méterrel arrébb volt tőle a buszmegálló,ráadásul sűrűn is jár a busz hétköznap reggelente,ő mégis stoppolt.Hamarosan meg is állt egy terepjáró,valamit kérdezett a vezetőtől,egy 50 év körüli férfitől,ó bólintott,majd a lány beszállt és elhajtottak.Nem prosti volt a lány ez biztos.Nem is úgy volt öltözve.Aztán jött a busz,fölszálltam és én azzal jöttem be Pestre.

2021. márc. 18. 22:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Elég veszélyes, férfiként se csinálnék ilyet.
2021. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
Azt a lányt soha többé nem látta senki. A rendőrség egy idő után széttárta a karját, lezárta a nyomozást. A szülők azóta pszichiátriai kezelés alatt állnak.
2021. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
1 nem is értettem miért stoppolt a lány,amikor csak 5 percet kellett volna várnia és jött is volna a busz.Inkább beszállt egy idegen autójába.
2021. márc. 18. 22:17
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
15 éves kis csajt is így öltek meg. Megerőszakolta megverte, aztán valahogy hívta a rendőrséget de mire megtalálták halott volt. Én ilyet olvastam.
2021. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
12%
Én biztosan felvenném. Bár lehet, hogy az lenne a vége, mint amiről a kettes is beszél.
2021. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
2-es azért nem biztos hogy így történt.Nem minden férfi beteg,perverz.Reméljük a lánynak nem esett semmi baja,a férfi kirakta a munkahelyén él,elköszöntek és ennyi.
2021. márc. 18. 22:20
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Mi nemrég felvettünk egyet, mondtuk neki hogy ilyet többet ne csináljon. Azért elvittük, mert útba esett, de nagyon veszélyes. Úgy voltunk vele, hogy inkább mi, minthogy valaki megerőszakolja.
2021. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Még nem vettem fel senkit, de ezek után megcsinálom, ha egyedül van a lány... és nem azért, hogy bántsam, hanem éppen azért, hogy más ne.

Mondjuk én javarészt csak városon belül megyek edzésre, meg egyetemre. 😕

2021. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A terepjárós fickó egyedül volt aki fölvette a lányt az autójába.A lány beült mellé és elhajtottak.22-23 éves lehetett, reméljük hogy épségben beért a munkahelyére.
2021. márc. 18. 22:27
 10/24 anonim ***** válasza:
20%

9

Az lehet, de kétlem, hogy egy darabban. haha

2021. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!