Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolába bántanak, mit tegyek?

Iskolába bántanak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, A suliban egyik osztálytársam alsóbbrendű degeneráltnak fajnak, ez pár napja tart (téli szünet előtt). Én csinálom a suli rádiót és amikor felmegyek szünet végén megkapom hogy szar zenéket játszok le. Fiúk cikiznek mert Harry Pottert, Stranger Thingset és Wednesdayt nézek, mert az lány osztálytársaim nézik ezeket. Németes kiránduláson (Nem Magyarországon) voltunk, és angolul beszéltem ott, ezért is cikiztek (német tanárnak is elmondták, nem tetszett neki) amikor osztálytea volt én csináltam a zenét köztük pár osztálytársam kijelentette hogy szarok, meg nem lehet rá táncolni. Köztük ők is kértek zenét ami benne is volt és egyik aki kérte mondta hogy ez halkan jobb. Én töltöm le az osztályfőnökömnek a filmeket hogy megtudjuk nézni Órán (Osztályfőnöki órán) amikor előveszem az Pendrive-ot akkor elkezdenek rinyálni. Ezen kívül nekem van bankkártyám egyedül az osztályba, vagyis nem tudok másról, és ordibálnak hogy "Ez bankkártya?" meg hogy "Minek is kell neked?". Nekem van egy VPS-em (Egy szerver darab ami 0-24be fut). Egy barátom meg fenyeget hogy "Ha nem rakod be ezt a számot atöbb esély van. Ha tesin rosszul dobok leordítják a fejemet de ha valaki más hibázik annak meg nem ordítják le a fejét. Nem vagyok perfekt németből, és mi a szavakból szoktunk szófocit tartani (Lényegében van egy focipálya és minden jó szóval egyet haladunk és ha valaki elrontja akkor a másik csapat jön) és amint kiderülnek a csapatok akkor mondják hogy "Nem megint ő!", hallom hogy a hátam mögött beszélnek rólam hogy én milyen béna vagyok. Egy fiú barátom van az osztályba, ő az egyik legnormálisabb, ő nem cikiz semmiért. De ő általában a többi fiúval beszélget. Meg az egész osztály Brawl Stars és Roblox függő, én inkább Minecraftozok és mondják az arcomba hogy a "MÁJNKRÁFT AZ SZAR".". Egy olyan osztálytársam van hogy ha nem játszom le a zenét amit mond megöl az óta nem járok vele edzésre. Bármit kérek osztály csoportba hogy "mi volt a házi?" hiányzóként erre semmi válasz nem jön. Másoknál sem, de Mindent amit csinálok és ők nem arra meg azt mondják hogy "MI A SZAR AZ?" meg "nem értek hülyéül." Van hogy fizikai bántalmazást is kapok, ott nem szoktam hagyni magam. Az egész fiú közösségbe csak én nem illek bele. A lány osztálytársaim normálisabbak, az másik osztályba lévő lányok is normálísak, meg kedvesek, ő velük szoktam is beszélgetni. Olyan helytelenül írnak osztálytársaim erre én nem szolok de ha én írok valamit helytelenül írok akkor egyből írják hogy "Megvárjuk hogy normálisan leírod!". Ez addig fajult hogy jövő szeptembertől másik iskolába fogok járni. Sorry a helyesírási hibákért.

2022. dec. 30. 00:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
#8 Feltételezem téged nem bullyingoltak sosem. A kérdező nyitott szájjal rohanna a f@szerdőbe, mégis hogy ne lehetne ennél rosszabb? Eddig nem verték, de ha elkezdi ezeket amiket mondtál akkor garantált lesz neki 1-2 gyomros, ráadásul ezeknek a múltban sem volt hatása.
2022. dec. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, hogy váltás mellett dontottetek nem lehet könnyű gyomorgörcsel belépni az osztalyterembe minden reggel, egy olyan közegbe, ahol egyetlen barátod sincs (át tudom érezni, én is megtapasztaltam sajna)
2022. dec. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
15%

”Olyan helytelenül írnak osztálytársaim erre én nem szolok de ha én írok valamit helytelenül írok akkor egyből írják hogy "Megvárjuk hogy normálisan leírod!"


Te mindent helytelenül írsz.


Valamiért nem bírnak, nem vagy nekik szimpatikus és ezért folyton beléd kötnek, ha van rajtad sapka, ha nincs. Írtad, hogy fizikai bántalmazásnál nem szoktad hagyni magad. Hogy szoktak ezek végződni? Volt már olyan, hogy megvertél valakit?

2022. dec. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
91%

Most gyorsan bele kellett kotnod neked IS,hogy helytelenul ir.Mar igy is szet kurtak a lelket,de te meg ra teszel egy lapattal.Grat.

Rugjunk meg bele egyet a foldon fetrengobe.

2022. dec. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
26%

SZia!

ugyan azt átélem mint te!

Csak sajnos pár tanácsot tudok adni:

Nem menjél bele fizikai konfilkusban,mert akkor az lesz a rossz neked mert hogy lehazudják hogy te kezdted,és azután más mondanak mint ami a igazság!

Meg a másik,tegyél rá aki rosszat mond amit szerettel,mert ugyebár senki se mondhatja meg hogy mit szerettsél..

Inkább csináld azt,hogy úgymond "búljál el",vagyis ne csináld a feszkót,ne legyél központban oszt jóvan úgy..

Akkor támadj ha igazad van,és van egy tanúd aki melleted áll,vagyis tényleg menthető vagy..

2022. dec. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
67%

Engem is piszkált egy osztálytársam mert gyengének hitt, fizikailag az is voltam mivel a srác nyaranta építkezésben dolgozott, skanderben legyőzte a 35 éves tanárunkat aki kondizott évek óta, a srác akkor 16-17 volt, én úgy segítettem magamon,hogy egyik piszkáláskor mondtam,hogy hagyjon de nem hagyott, erre fogtam egy széket és erőből hozzávágtam, egy darabig őrültnek hittek de megvolt a tisztelet, rá pár hétre már csak poenkodtunk a sráccal az eseten.

Másik sztory, a tesóm osztályába bekerült egy bukott diák aki 2 évvel idősebb volt nála, ez 5-ödikben volt, rászállt a tesómra ami egyszer verekedésbe torkollott és a tesóm kapott ki, hazajött, keresett a fészerben egy csákány vagy hasonló szerszám nyelet és megvárta amíg megy a srác haza aki a házunk elött járt el, kisétált és erőből ütött egyet a fanyéllel a srác sípcsontjára, az leesett és pár percig jajgatott, majd vagy 10-15 percbe telt mire lábra tudott állni és hazasántikált, az eset után többet nem piszkálta a tesómat, később össze is barátkoztak.

Nem mindenre megoldás, de néha segít az erőszak, állj mi magadért és ha kell csapj oda, legrosszabb esetben kapsz egy verést de többet nem fognak piszkálni, az ilyenek a gyenge prédát szeretik, ha látják, hogy megvéded magad vagy akár támadhatsz is váratlanul nem fognak piszkálni.

2022. dec. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
68%
Degenerált hülyéket fogtál ki. Miért csak szeptembertől váltasz? Beszéld meg a szüleiddel, válts félévtől.
2022. dec. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
66%

11: de, mégpedig elég durván. Nem tettem semmit, mert besz@ri voltam, nem is változott semmi a gimi végéig. Utólag azt gondolom, hogy ha folyamatosan tájékoztattam volna erről olyan embereket, akik tudtak volna tenni ellene, akkor röbidtávon még lehet, hogy kicsit többet kaptam volna, de előbb-utóbb elment volna a kedvük, ha minden elmebajuk miatt összehivatom a szülőket/ofőt. Előbb-utóbb komolyan foglalkoztak volna a dologgal.

No meg 20 évvel ezelőtt voltam gyerek, akkor még nem nagyon voltak jogaim.

2022. dec. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

#18 Én próbáltam anno tenni ellene többször is, nem, se rövid, se hosszabb távon nem lesz jobb. Azt gondolod, hogy a tanárokat érdekli? Persze, párat lehet, de fentebb úgyis pont telibe fogják szarni és ha folyamatosan nyaggatod őket még téged fognak tehernek tekinteni.


A kérdező váltson iskolát és ennyi, más megoldás nincs, ha nem akar tűrni.

2022. dec. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
53%

19, nem értek tökéletesen egyet, de elfogadom, lehet, hogy így végződne. Én úgy érzem, hogy ennyire rossz helyzetnél a risk/reward lehetőség inkább tolódik el a reward irányába.


Viszont kérdés, miért cseszteti mindenki. Volt olyan osztálytársam, aki tök jófej gyerek volt, de egyszerűen olyan volt, hogy mindenki bele akartk ötni. Nem tehetett róla, ez van. Nálam jobban is szétcsesztették, ha más suliba ment volna, ott is ugyanez lett volna, mert hülyék mindenhol vannak, és van, akinek a személye megnesként vonzza őket. Szóval az iskolaváltás sem feltétlen jó megoldás, de tény, hogy akár az is lehet.

2022. dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!