Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van jogom ahoz h egy olyan...

Van jogom ahoz h egy olyan tanár legyen a kedvenc tanárom aki az iskolában tanít de abban az évben az én osztályomat nem tanítja?

Figyelt kérdés

Arról van szó h van egy tanár a suliba aki az én kedvenc tanárom. Az oszi főmnek ez nem tetszik h ő a kedvencem és kitalálta h nem lehet olyan tanár a kedvenc tanárom aki nm tanít.


Az igazgatóhelyettes szerint minden diáknak joga van ahoz h legyen kedvenc tanára és legyen olyan akit utál. Adott esetben ezt a diák ki is mutathatja. Az osztályfőnököm viszont ezzel nem ért egyet



2023. jan. 4. 20:24
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem az igazgató. Hanem a helyettes. Megkérdeztem az igazgatóhelyettest h ehez van e jogom mivel az ofőm azt mondta h nincs. És ő azt mondta h igen is van jogom.
2023. jan. 5. 11:18
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
Sokan bántanak az iskolában, ugye?
2023. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező hány éves vagy?


Csak mert a lehetséges esetek nagyjából a következők:

- Ez a kérdés egy kitaláció.

- Félre értettél valamit azzal kapcsolatban amit a tanár mondott / a tanár rosszul fogalmazott.

- A tanárod h***get mondott és te nem jutottál el odáig agyilag, hogy ez nem egy jogi kérdés és amit kiírtál annak max a vicc kategóriában van létjogosultsága talán és itt jön elő az amit ennek a válasznak az elején kérdeztem. Hány éves vagy?

2023. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Tehat gondolatrendőrséget játszik a tanár.
2023. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Igen azt játszik
2023. jan. 6. 18:08
 16/25 anonim ***** válasza:
68%
Öntelt gyökér az oszifőd.
2023. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Tudom az. Az a kedvenc tanárom akit akarok. Nem szólhat bele
2023. jan. 6. 18:54
 18/25 anonim ***** válasza:
33%
Ez olyan, mintha valaki meg akarná szabályozni, hogy kit szerethetsz és kit nem. Teljesen agyament ostobaság.
2023. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Hát az. Utálom is az oszifőmet. Azt a tanárt(a kedvencemet) viszont imádom. Sok mindent tud rólam:D


Ö is tisztába van h hülye az ofő


NEKEM SENKI NE SZABJA MEG HOGY KIT SZERETEK ÉS KIT NEM.


Ez a véleményem

2023. jan. 6. 19:11
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire jól tudod, hogy nem szólhat bele akkor minek írtad ki ezt a kérdést?
2023. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!