Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van jogom ahoz h egy olyan...

Van jogom ahoz h egy olyan tanár legyen a kedvenc tanárom aki az iskolában tanít de abban az évben az én osztályomat nem tanítja?

Figyelt kérdés

Arról van szó h van egy tanár a suliba aki az én kedvenc tanárom. Az oszi főmnek ez nem tetszik h ő a kedvencem és kitalálta h nem lehet olyan tanár a kedvenc tanárom aki nm tanít.


Az igazgatóhelyettes szerint minden diáknak joga van ahoz h legyen kedvenc tanára és legyen olyan akit utál. Adott esetben ezt a diák ki is mutathatja. Az osztályfőnököm viszont ezzel nem ért egyet



2023. jan. 4. 20:24
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Mert nagyon aggódtam h mégis beleszólhat de most utánna néztem meg elolvastam a válaszokat és megnyugodtam.
2023. jan. 6. 19:31
 22/25 anonim ***** válasza:
81%

Ahhoz van jogod gyerek, hogy tanulj.

A többi mellékes, csak duma.

Ha jó vagy a tanulásban, jöhet a mellébeszélés itt a hü..e jogaidról meg "kedvenc" nem kedvenc tanárról.

Ez még nem az USA. Egyelőre

2023. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Egy tanács: Ne nagyon híreszteld tanároknak hogy ki a kedvenced....
2023. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Egy tanács: Ne nagyon híreszteld tanároknak hogy ki a kedvenced....

Akárki lehet a kedvenc tanárod, jogod van hozzá! De bölcsebb ezt nem a tanárok tudtára adni.

2023. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Ő kérdezte meg. Mármint az ofő
2023. jan. 18. 06:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!