Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legmegalázóbb dolog...

Tudni akkaró kérdése:

Mi volt a legmegalázóbb dolog amit átéltetek az általános és középiskolában?

Figyelt kérdés
bármilyen történet jöhet és az is érdekelne hogy ha már nem jártok iskolába hogy mennyi idő tele el azóta és hogy mennyire maradt meg bennetek kort és nemet is írjatok!

2023. jan. 8. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

Nekem általánosban az volt a legmegalázóbb mikor egyszer félévkor 2 tantárgyból 1 lettem

És az osztályfőnök még ki is emelt az osztály előtt..


Az akkori tanáraink az a 2 nagyon szemét volt

Kinézett mind a 2 és szinte csak én feleltem, ha tanultam is mindig belekötöttek valamibe

Aki meg jobban szart a tanulásra megkapta a 2est -.-

Nem maradt meg bennem meg azóta eltelt vagy 10 év de rossz visszagondolni

2023. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Társadalmi különbségből adódó megalázottság, kisebbségi érzés! (szegénység)
2023. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Suli után,villamos megálló-srác beesett vagy belökték a villamos alá,átment rajta.30 éve volt,de az ilyet nem felejti el az ember.
2023. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
3-as vagyok,bocsi...csak átfutottam a kérdést,a legmegalázóbbat legmegrázóbbnak olvastam.
2023. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
90%
Pokolian bejött a tanárnőm. Ő is mindig kedves volt. Meg akartam kérdezni a nagyapámat, hogy mit tegyek, hogy észrevegyen, de ahogy elkezdtünk beszélgetni a nőről furcsa lett az öreg. Aztán elmondta, hogy a nő a szeretője.
2023. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve, hogy érettségiztem, az eset pedig gimiből van, általánosból nem maradt meg ilyen dolog. Szerencsére.

Volt egy tanár, aki a legcsendesebbeket pécézte ki, engem pedig különösen. Egy feladatot kellett előadni párosával, és minden túlzás nélkül x mondatonként belekötött mindenbe, amikor én beszéltem. Addig csavarta a dolgokat, amíg talált benne valami kivetnivalót.

Pár lány együttérzően nézett olyankor, a többiek pókerarccal, de a fiúk egytől egyik röhögtek rajtam mindig. Vagy 3x küldött ki minket a tanár a táblához, hogy adjuk elő újra következő órákon, míg egyszer csak mondat közben elcsuklott a hangom. Nem tudom mit reagált a nő konkrétan, csak az maradt meg, hogy a fiúk szakadtak a röhögéstől, én pedig ott álltam elcsendült fülekkel, sírás szélén. (amit végül kibírtam hazáig)

Kegyetlenül megalázva éreztem magam, és még csak ki sem tudtam magamért állni..


Elég mély sebet hagyott bennem. Lassan osztálytalálkozó ideje van, de még mindig előfordul, hogy remegő kézzel tartok előadást. Múltkor összeszámoltam és egyetem alatt 50+ alkalommal tartottam eddig, és ahhoz képest, hogy az elején majdnem volt pánikrohamom pár alkalommal, határozottan sokat javult a helyzetem, néha még élvezem is.

2023. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%

Most kettő jut eszembe:


Még általánosban becsengetés előtt páran randalíroztak a terem ajtaja előtt. Tipikus gyerekek zajonganak szint. Erre egyik tanárnő odajött idegesen, és engem aki amúgy kussban ott álltam, megragadott a nyakamnál fogva és elkezdett rángatni meg üvölteni.


Nyilván megrázó és rohadtul megalázó is volt. Alapból én voltam az önbizalom hiányos, gyenge gyerek az osztályban, erre a tanár akinek oktatnia és védenie kellene konkrétan bántalmazott.


Volt is balhé belőle, az a baj, hogy már akkor is tanárhiány volt és anyámék sem voltak soha eléggé "tökösek" sosem álltak ki értem.


Kellemetlen volt utána úgy bejárni a tanárnő óráira, hogy előtte meg ott bőgött az igazgató előtt meg anyámék előtt, hogy "ő nem is rángatott meg".

2023. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%

Másik pedig, megyek hazafelé, és előttem ment 2 csaj osztálytársam.


Erre jött 2 srác. Egyik az "osztály alfája". Aki anyázva üvöltve ment oda az egyik csajhoz.


Megmondom őszintén, nem akartam bele keveredni, így a másik sráccal lemaradtunk, ezek letudták a balhézást, aztán ment mindenki dolgára.


Nem is igazán maradt meg bennem a jelenet.


Nem tudom mit kellett volna tennem. Megmondom őszintén a sráccal nem akartam össze balhézni, mert örültem, hogy nem engem csesztet és akkoriban úgy-ahogy jóban voltunk.


A csaj meg egy nagy szarkeverő volt, nem csodálom, hogy valakinél kiverte a biztosítékot.


De megmondom őszintén, ez az egész egy pár perces jelenet volt, nem is oda figyeltem mert a másik sráccal dumáltunk, aztán ment tovább az élet.


A kellemetlen része később jött.


Egyszer csak behívtak az igazgatóiba. Ott ülnek tanárok, igazgató. Én meg nézek, hogy mi a fene van már.


Emlékszem kérdezték, hogy "Mi volt pénteken?" De csak így in medias res. Én válaszoltam, hogy nem is tudom mire gondolnak. Erre rögtön én lettem lecseszve, hogy ne játsszam a hülyét.


Aztán kiderült, hogy a csaj anyja bement az igazgatóhoz hogy a lányát "megverték" és én voltam a "független" szemtanú akit ki kell vallatni. Zárkózott, antiszociális gyerekként ez egy rohadtul kellemetlen helyzet volt.


Elmondtam amit tudtam/láttam. Mondtam, hogy nem is oda figyeltem, erre megkaptam hogy ne hazudjak. Tulajdonképpen azt akarták kihúzni belőlem, hogy a srác megütötte-e a csajt vagy sem. Amit én egyszerűen nem tudtam.


Meg amúgy is nem akartam én senkinek sem jót, sem rosszat, egyetlen dolgot tudtam, hogy ezt megint csak én fogom megszopni.


Így is lett, mentem egyik nap oda a többiekhez. Az "alfa" meg közölte, hogy itt spicliknek nincsen helye. Onnantól az osztály hímtagjai nem is beszéltek velem, került ember lettem.


A szarkeverő csaj meg szintén látva, hogy a srác nem kapott kellő "büntetést" ezért engem okolt, ellenem fordítva a lányokat is.


Aztán persze telt az idő, de volt egy rohadt szar időszakom, mindezt csak azért mert szó szerint rosszkor voltam rossz helyen.

2023. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Általános és gimiben is gúnyoltak testi adottsagim miatt, szóval az egész iskola élmény megalázó volt, nyomorult is lettem, pszichés problémákkal küzdő
2023. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mik ezek a lepontozások???
2023. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!