Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan nagy dolog a...

Miért olyan nagy dolog a középiskolások körében, ha valaki szokott szeszes italt fogyasztani?

Figyelt kérdés

Voltam egy szalagavatón és volt olyan programpont, mikor minden osztály kivetített egy - marha unalmas - fénykép sorozatot az osztályuk életéről. A sorozatban kb. 80%-ban valamilyen szeszes itallal pózoltak büszkén a diákok. Mintha ez valami nagyon nagy dolog lenne.


Félreértés ne essék én is szoktam fogyasztani alkoholos italt, de én erre nem vagyok büszke rá, mert nincs mire. Inni mindenki tud, akinek van szája. Szóval valaki le tudná írni nekem, hogy a diákoknak mi játszódik le az agyukban amikor azzal menőznek, hogy szoktak inni. Csak ennek a pszichológiája érdekelne.


Köszi!



2019. máj. 9. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

18 éves kor alatt nem sűrűn lehet piát venni.


Innentől kezdve, már az "nagy dolog" hogy kaptak alkoholt, 18 év alatt.

2019. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálgatják magukat. Az alsósok pedig csúnya szavakat mondanak. Te nem voltál gyerek?
2019. máj. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És abból hogy sokan csinálják, már látszik is, hogy ez sikk náluk.
2019. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzik, attól felnőttebbek.
2019. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ettől érzik magukat nagyfiúnak


Üdítőt a gyerekek isznak, alkoholt a felnőttek

2021. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!