Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársam miért bánt...

Az osztálytársam miért bánt folyamatosan?

Figyelt kérdés
Ő szerinte meleg vagyok. (Ami igaz, sajnos.) Én tagadom, titkolom, de ő látja rajtam. Más is van aki sejti, de ők nem piszkálnak. Ő viszont folyamatosan elveszi a dolgaimat, csapkod, idegesít, terrorizál. A tanárnak, ha szólok, akkor félek, hogy az egész osztály piszkálni fog. Ugyanis ő az osztály középpontja. Szerintetek mit csináljak, hogy abbahagyja? Verekedni nem fogok. Ő sokkal erősebb nálam.
2023. jan. 9. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát durva. Engem meg úgy csúfoltak melegnek a suliban, hogy nem is voltam az.


Lehet amúgy, hogy látens meleg ő is, és ezt juttatod eszébe. De szégyelli ezt.

2023. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy idegileg mész rá a dologra vagy összekapod magad és szembe mész a félelmeiddel... Ez nagy valószínűséggel az iskola házirendjének súlyos és rendszeres megszegése, ebből iskolából való eltávolítás is lehet... hisz az efféle magatartás nem csak sulis csíny, hanem bűncselekmény is...
2023. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig jobban tennéd, ha valahogy kiállnál magadért, mert így ő sem fog leállni soha. Attól, hogy meleg vagy, még kigyúrhatnád magad, és akkor már nem te leszel a gyengébb.
2023. jan. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Mondd meg neki, hogy "igen, búza vagyok, gyere rögtön le is szophatsz", és adj neki egy akkora jobbost, hogy a fal adja a másikat.

Ez az egyik út, a másik meg, hát... megvan a 11 éves kislány, aki a vonat elé lépett? Na az a másik út.

Addig úgy sem hagyja abba, amíg erélyesen fel nem lépsz, sajnos az iskola egy kegyetlen hely.

2023. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert drogos. Rúgd fel a gec*be! Azt gyújtsd rá a fáskamrát.
2023. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ő is az és tetszel neki..
2023. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Nem hiszem. Folyamatosan csajozik, van is barátnője. Meg túl igénytelen, primitív, hogy meleg legyen.
2023. jan. 9. 16:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy kis féreg. Jól szájba kell baszatni valami nála 3x nagyobb benga álattal, aztán majd megtanulja, ki a köcsög
2023. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Értelmi, érzelmi fejlettség függvénye, és általában a fejletebb emberek nem csinálnak ilyet. Sokszor az iskolai bántalmazót otthon bántják és ezt ilyen formában adja tovább környezetének. Az erőszak egy megoldás, de nem életbiztosítás és nem is hosszútávú. A tanárnak szólni pedig nem biztos, hogy előrevisz, jó pedagógus kell, hogy az iylet kezelni tudja. Ha jó viszonyban vagy a szüleiddel, szólj nekik, valószínű jobban tudják intézni. Ha pedig beszélni szeretnél mert nem tudod megoldani, dobj pm-et.
2023. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
Elég szomorú, hogy itt tartunk, hogy már ilyen korban ennyi meleg van..
2023. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!