Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megtehet ilyet a tanár?

Megtehet ilyet a tanár?

Figyelt kérdés

A szünet előtt bejelentette h dogát írunk hétfőn azaz ma és azt is mondta h aki nem jön iskolába és nem írja meg annak automatikusan beírja az eggyest.


Én tegnap este rosszul lettem fájt a hasam lázas voltam stb. Ma nem mentem suliba. A héten nem megyek de a jövő héten viszek orvosi igazolást.


Ma délelőtt látom h a tanár beírt nekem egy eggyest. Ráírtam krétán h miért írta be és azt válaszolta h megmondtam h aki nem lesz ott kap egy eggyest. Engem nem érdekel h milyen okból nincs ott.



Ezt megteheti?

Mit lehet ezellen tenni?

Van esély arra h kitöröltetik vele az eggyest?



2023. jan. 9. 20:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Végig sem olvasom...

"A szünet előtt bejelentette h dogát írunk hétfőn azaz ma és azt is mondta h aki nem jön iskolába és nem írja meg annak automatikusan beírja az eggyest."


Nem, ha nem vagy ott nem vagy értékelhető.:)

2023. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Holnap édesanyád hívja fel a titkárságot és jelezze.
2023. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szólj az osztály főnöknek, kérd meg édesanyád vagy édesapád, hogy hívja fel. Ez teljesen igazságtalan. Mást nem tudsz tenni.
2023. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
42%
Na, és akkor még nem értetlenkednek, hogy miért nem kedveljük a tanárokat... itt egy példa.
2023. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt tanárként írom,hogy a kolléga egy GENYÓ !

Így,csupa nagy betűvel - szégyellheti magát !

2023. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem csinálhat ilyet. Hívjátok fel a sulit holnap, vagy írjatok nekik. Neked pedig jobbulást! :D
2023. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Darius- ***** válasza:
100%
Hianyzast nem értékelhetik érdemjegyként, én mint tanar ilyet nem csinaltam, de még nem is hallottam hasonlot. Panaszt kell tenni az igazgatonal.
2023. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tehetik meg. Arról, hogy beteg vagy nem tehetsz. Szólj az ofödnek. Az nem lehet egyébként hogy most beírta, aztán ha visszajössz megíratja veled és átírja? Sajnos vannak olyan tanárok akik szeretnek ijesztgetni, hogy nehogy azért ne menj be, mert nem akarod megírni..
2023. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szülőknek szólj, mond el nekik ez így ahogy van. Nem vagy èrtèkelhető. 1 kivètel van. Ha szünet előtt megírod, ma meg mikor beteg vagy, akkor kiossza. De (nállam) dátumozni kellett a dogát, így bizonyítható volt. Határidős beadandónál sem tehet ilyet. Ha ne. Akarja, hogy lógjanak, akkor ne jelentse be, mert nem kötelez{. Ha jól emlèkszem a tèmazárót, èv vègi dogát kell előre bejelentenie, de azt is megírhatod utólag pótládkènt. AHa nagyon akar, az első napodon kihívhat felelni, ès eldönti az adott anyagból kèrdez, visszamenőleg egy másik anyagból, ami a tèmakörön belül van...
2023. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!