Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középiskolai kolisként mi...

Középiskolai kolisként mi történik ha valaki beteg lesz?

Figyelt kérdés
Benn maradhat, vagy hazaküldik ilyenkor

2023. jan. 12. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Ottmaradhatol!
2023. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem voltam koleszos, de nálunk mondták a koleszosok, hogy van betegszoba.
2023. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk úgy volt, hogy maradhattál, volt ugyan betegszoba, de oda nem mehettél át, szóval a kis társaidat szépen összefertőzted a szobádban, cserébe elvették a kimenődet, mert hogy aki beteg, az minek menjen bárhová...

Marha jó volt, egyrészt így mindenki bejárt inkább betegen iskolába, mint hogy ne tudjon délután lemenni elszívni egy cigit, szóval nem csak a néhány szobatársát fertőzte meg, hanem a komplett osztályát is. Másrészt pl. én jártam úgy, hogy ettem valami szart, egész éjjel hánytam, nem mentem másnap suliba, a koliban a kaja olyan volt, hogy nem tudtam volna megenni (ilyen jó mócsingos, zsíros-fűszeres szart adtak aznap, mondom olyan isten nincsen, hogy én ezt hányjam ki, ha esetleg megint hánynék), szóval így estefelé, mikor már konkrétan szédelegtem az éhségtől, és könyörögtem a nevelőmnek, hogy 10 percre adja vissza kimenőm, hogy lemehessek a kisboltba venni egy csomag kekszet, akkor is azt mondta, hogy nem...

2023. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Minket hazaküldtek, esetleg ha nagy gáz volt, akkor jöjjön a szülő.

Betegszoba az volt, de minek, soha, senkit nem küldtek oda. Max covid alatt, amíg a covid gyanús illetőnek meg nem oldott a távozása(jön a szülő/hazatömegközlekedik/tudja a rák), de ez még csak pár óra volt.

2023. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
xd
2023. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Jó, engem pl. vicces lett volna visszaküldeni, hogy egy gyomorrontással tegyek meg 200 km-t tömegközlekedéssel, vagy bármelyik szülőm jöjjön értem, úgy, hogy jogsijuk se volt. De LOL, a betegszobát akkor se használhattam :D

Meg egy megfázásnál tök hasznos lett volna, hogy oké, akkor átcuccolok a betegszobába, nem fertőzöm le a szobatársaim, meg az osztálytársaim, és 2-3 nap múlva, ha meggyógyultam, akkor visszacuccolok. De nem. Viszont az nagyon fontos volt, hogy ne mehessek ki boltba.

2023. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6 és elkapták tőled?
2023. jan. 23. 18:49
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Kezdjük ott, hogy eleve én is már valakitől kaptam el általában :D És igen, nyilván ha egyvalaki hazahozott valamit, az végigment a komplett szárnyon.

Ilyenkor áldom az eget, hogy már egyedül élek (ja, meg lehet nyugodtan szarni).

2023. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szóval ha vki egy szobába akár náthásan is jött az általában az is végigment mindenkin?
2023. jan. 24. 14:05
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Persze. Egy nagyon pici légtérben vagytok összezárva, és egy jó 10-12 óra eltelt éjjelente úgy, hogy nem lett szellőztetve (kinn hideg volt, valakinek mindig épp vizes volt a haja, vagy zuhanyzásból jött vissza, vagy aludt, úgy meg nyilván nem nyitottuk rá a másikra az ablakot, csak napközben szellőztettünk).
2023. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!