Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha elérem a 250 órát (igazolt...

Ha elérem a 250 órát (igazolt hiányzás) akkor tényleg kirúgnak az iskolából? Még nem voltam iskolában ebben a tanévben, mert beteg vagyok.

Figyelt kérdés

2021. szept. 27. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki éppen nem rúgnak, csak olyan, mintha megbuktál volna, tehát pótvizsgáznod kell a tárgyakból, különben évet kell ismételned. Persze ezt az iskola kezelheti egyedi méltányosság alapján (tehát írsz egy kérvényt, hogy van elég jegyed (ha van), ne kelljen évet ismételned), és akkor azt általában el is fogadják.
2021. szept. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 majdnem jól írja, csak annyit helyesbítenék, hogy ez nem pótvizsga, hanem osztályozó vizsga. Úgy is kerül be a bizonyítványba.
2021. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2021. szept. 27. 14:45
 4/7 A kérdező kommentje:
És kötelező osztályozó vizsga? Vagy ha azon nem megyek át?
2021. szept. 28. 09:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 miért ne mennél át? Gondolom azért vannak osztálytársaid akik elmondják hol tartotok, te meg otthon tartod a lépést, nem?
2021. szept. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5, most kezdek észhez térni, nagyon beteg voltam, de még nagyon-nagyon messze vagyok a gyógyulástól. Ágyat nyomom még mindig, most napi 1-2 órát tudok már telefonozni, meg egy kicsit tévézni, de többet nem.
2021. szept. 29. 07:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mész át az osztályozó vizsgán, akkor megbuksz és évet kell ismételned. Ez azért nem egy olyan bonyolult dolog, hogy ne értsd meg.


Kötelezőnek éppen nem kötelező, de nem is kötelező felsőbb évfolyamba lépni; ha nagyon szeretnél, annyiszor buksz meg, ahányszor nem szégyelled.

2021. szept. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!