Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem lehetne már online oktatás...

Nem lehetne már online oktatás a középiskolákban? Annyira sok a beteg, és tök rossz, hogy az oltatlan tanulókat hazaküldik, így ők sokszor 1-2 hétig semmilyen oktatásban nem részesülnek.

Figyelt kérdés
Most is lett az osztályban egy pozitív covidos, emiatt hirtelen az oltatlanokat hazaküldték...
2021. nov. 13. 08:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%

De, csak a sok boomer agitál az online oktatás ellen.


Egyetemeken is csurig vannak az előadók.

2021. nov. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
A sok iskolabezáró-drukker valójában magasról tesz maga a vírusra, a megfertőződöttekre, csak az a lényeg ne kelljen suliba menni.....hát ez nem így lesz :)
2021. nov. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehetne, az egyetemeken se lehetne, nem kell
2021. nov. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%

3#


Dehogynem kell.Ne legyél már boomer.

Nálunk munkahelyen is elég szigorúak a szabályozások.Másfél méteres távolságtartás, maszkviselés...stb vagy választhatsz home officet.


Az egyetemeken tömve vannak a rossz szellőzésű előadók.Ha ők maguk, fiatal szervezet révén nem is betegszenek meg, széthordják otthon, boltokban, tömegközlekedésen, ahol van gyengébb szervezetű,idősebbek is tartózkodnak.

Ezért kellene átállni online oktatásra.

2021. nov. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sajnálom, és tudom, hogy sokakban visszás érzéseket kelt az online oktatásnak szurkolás, hiszen az első sztereotipikus gondolat, ami ilyenkor átsuhan az ember agyán, hogy jaj, biztos meg akar úszni mindent. Aláírom, biztosan sokszor előfordul ez is.


Viszont szomorú, hogy ennek a gondolatnak az oltárán feláldozunk emberéleteket...

2021. nov. 13. 09:36
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 jártam pár egyetemre már, lehet, hogy a tiédben más a helyzet, mert minden katalógusos. De legtöbb egyetemen a félév ezen szakában már jó ha 25-50% az előadások látogatottsága. Nehezemre esik elhinni ezeket a tömött előadókról szóló beszámolókat.

De a fő kérdésre válaszolva, lehetni lehetne, viszont a kormány amíg csak lehet próbál kerülni minden nemű korlátozást.

És mint írtam, a legtöbb egyetemen azon előadások látogatása, melyeken nem fontos a tényleges jelenlét, ott nem is kötelező a bejárás.

2021. nov. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

4


23 éves vagyok, és baromira nem akarok digitális oktatást. Idén fogok vizsgázni, online tavaly se tudtam úgy tanulni és májusban szeretnék sikeres vizsgát tenni. Így is boomer vagyok, hülye gyerek?

2021. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ne sértegessétek egymást,semmi szükség erre! A tényadatokon meg amúgy sem tudunk változtatni, ha bevezetik, nem lehetne ellene mit tenni, ahogy akkor sem, ha nem vezetik be.


Kérlek tiszteljétek egymás gondolatait! peace! <3

2021. nov. 13. 10:46
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Én is egyetemista vagyok, nem szeretnék megint hónapokat otthon gubbasztani. Játszhatjuk évekig, ettől nem tűnik el a korona. Aki fél, vegye fel az oltást, az se életbiztosítás, de bizony nem haszontalan.

Nem kis létszámú egyetemre járok, hanem a BME-re, tömött előadókat maximum zh-n látok, de ott meg vírus nélkül is kell a másfél méter távolság. Egyetlen tanáromról vagy csoporttársamról se hallottam, hogy covidos lenne (persze, ez nem jelenti, hogy nem volt), egyáltalán nincsenek tömeges megbetegedések. Bármennyire is szeretnék egyesek, az online oktatás egyáltalán nem hatékony, egyetemen se, középiskolában meg pláne. A középiskolás húgomnak konkrétan 1 db órája sem volt megtartva, na az minőségi oktatás volt a javából.

2021. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Egyetemista vagyok és online oktatást szeretnék. Tavaly egy jelenléti vizsgánál vittem haza a koronát, és egy egészséges családtagom tüdejét megtámadva hunyt el. Tipikus koronavírus okozta tüdőhegesedés miatt. Nem ám bakteriális tüdőgyulladásról beszélek...

aki fiatalon ilyet nem tapasztalt meg, az nem tudja, hogy mivel áll szemben. Te megúszhatod, de anyukád, apukád, akárkid már nem biztos.

A vírus egy orosz rulett... sosem tudhatod.


szóval online oktatást szeretnék, én így már be sem járok. Szarom le a katalógust, (ha van éppen), xarom le, hogy ez miatt nem jeles leszek hanem jó, vagy közepes, de legalább életben maradok én, más sokan mások a családomban

2021. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!