Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az lehet hogy féltékeny rám a...

Az lehet hogy féltékeny rám a tanárom? (Bocsánat hogy egy regényt írtam de akarom tudni hogy miért viselkedik így) Bunkó és alpári kommenteket kerüljétek.

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyunk barátok vagyunk a tanárommal és van egy fiú aki nagyon tetszik és elhivott randizni én meg igent mondtam (és nagyon cuki) éppen megbeszéltük a részleteket erre megjelent a hátunk mögött és azt mondta hogy beszélnünk kell valamiről én meg vele mentem és elkezdte nekem mondani hogy neki ez nem tetszik meg hogy ki akar használni,utána elkezdődött az óra és végig éreztem hogy engem bámul ez nekem kellemetlen volt és vagy százszor rám írt hogy ne mondjak igent a randira én meg mondtam neki hogy semmi köze nincs hozzá erre megsértődött és nem áll velem szóba vagy ha igen akkor is máshogy szól hozzám szigorúbban most nem baráti a viszony köztünk hanem tanári.
2023. jan. 12. 21:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem az ilyen komentekre és nem kamu a kérdés ha történetet szeretnék írni akkor ott a Wattpad.
2023. jan. 12. 21:25
 2/9 A kérdező kommentje:
És lány vagyok
2023. jan. 12. 21:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg ugyanezt az igazgatótól.
2023. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tartja tiszteletben a határokat, eleve csak barátok vagytok, nem normális keretek között nyilvánított véleményt, erőszakos, és még neki áll feljebb ha nem úgy ugrálsz ahogy ö fütyül, mentálisan elég gyerek szinten van
2023. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg nem mutatott olyan jeleket amik arra utalnak,hogy ő nem csak barátként tekint rád?Ez a tanár vagy nagyon félt vagy tényleg megtörténik a wattpados történet és tetszel neki.
2023. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Idáig semmi jelét nem mutatta hogy másként tekintene rám csak barátok voltunk sokat hülyültünk,vicceltünk, beszélgettünk
2023. jan. 12. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
De mivel elég gyerekesen reagál arra hogy lehet egy kapcsolatod ezért valószinü hogy ez húzódik a háttérben, csak ugye fokozatosan próbálta felépíteni a dolgot, talán azért is mert nem épp társadalmilag elfogadott dolog.
2023. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem tudnád normálisan kiírni a kérdésed? hány éves ő meg te?
2023. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ên 18 éves vagyok ő pedig 29 éves.
2023. jan. 15. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!