Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Olyannyira utálom már az...

Olyannyira utálom már az osztályt, hogy magam is meggyűlölöm?

Figyelt kérdés

Állandóan röhögnek rajtam, folyamatosan kigúnyolnak mindezt a hátam mögött, de úgy, hogy én is halljam.


Április végéig kéne kibírjam valahogy, de ez kibírhatatlan. Már tényleg észre se lehet venni az osztályban, de mégis engem cringelnek az osztálytársaim. Már új ruhát se merek felvenni, semmi.


2023. jan. 13. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

És miért csináljak ezt veled? Mert a húgom osztalyaban is van egy lány, aki királylanynak képzeli magát és utalja az egész osztály, de a tanári kar is szerencsétlen lányt. (sajnos még nekem is ellenszenves a viselkedese, pedig én aztán abszolút elfogado vagyok az emberekkel).


Ha mindenki ezt csinálja veled akkor jó lenne magadba nézni, hogy vajon miért csináljak?

2023. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ez nagyon jól esett.


A mi osztalyunk már most év eleje óta olyan, hogy van egy ember, akire ráugranak 15-en, és az a közösség összetartó erő, hogy közösen utálnak egy embert. És én lettem most az, és mivel most mindenki nagyon óvatosan csinál mindent, hogy ne ők legyenek az az egy, így maradok én.

2023. jan. 13. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy egyedül, én ugyanígy dettó. 1, ez tipikus áldozathibáztatás. pl elég ha introvertáltabb valaki, vagy külseje kicsit más (pl én) már szekálják. Erről tehetünk hogy ki milyen? Nem, sokmindenről nem, hogy milyennek születtünk, de ez nem ok arra hogy bárki is bántson kiközösítsen. Sőt gyakran ok nélkül kinéznek valakit. Kérdező, te pedig magadat ne utáld meg, előbb utóbb otthagyod őket letelik a suli, elfelejtitek egymást örökre.
2023. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha látják, hogy nem reagálsz, nem tudják elrontani a kedvedet, akkor egy idö után abba fogják hagyni. Csak gondolj arra, hogy általában azért ilyenek néhányan, mert saját magánéleti problémáik vannak, pl: család.
2023. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt egy bácsi.

Akinek a boltja portája elé mentek szarni a galambok.

A bácsi észrevette , hogyha enni ad nekik akkor elmennek , miután megették amit adott nekik.

Hát ez jól hangzik.

De a következménye az lett , hogy mindennap visszajártak enni a madarak.


A te osztálytársaid a reakcióra utaznak, hogy ők erősek , mert kiborítanak téged.

Engedd el a kiborulást.

Pl. Amikor szivatnak oké oké király vagy valami ilyet mondjál. Szard le. Éhesek ennyi az egész. Ha nem akarod hogy visszajárjanak akkor ne adj nekik enni.

2023. febr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!