Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A ti iskolátokban is van...

A ti iskolátokban is van ilyen tanár? Vagy csak a mi iskolánk ilyen egyedi?

Figyelt kérdés

10.osztályos gimnazista vagyok és noha gimnázium de elég alacsony színvonal.

Főleg az én osztályomra jellemző ez a primitív színvonal.

Van nálunk két fiú akik nagyon keménynek, menőnek hiszi magát.

Zavarják az órát, rendetlenkednek, azt hiszik magukról, hogy ők a királyok akik bármit megtehetnek.


Oly mértékben idióták, hogy az nem igaz.

Mondjuk engem annyira nem szoktak cseszegetni de eléggé felidegesítenek a hülyeségeikkel.


Van azonban egy másik fiú osztálytársam akit régóta csesztetnek, piszkálnak, megaláznak undorító módon.

Talán azért mert kissé visszahúzódó, csendes és lehet vele szórakozni.

De én kedvelem őt, normálisnak tartom és jóban vagyok vele.


Az osztályból néhány lánynak sajnos bejön az amit ez a két fiú csinál.


Na de a lényeg, amire a kérdés is vonatkozik: Van egy német tanárnőnk aki fiatal, 33 éves.

Velem személy szerint nem bunkó, viszont az nagyon unszimpatikus számomra, hogy ezzel a két suttyó fiúval nagyon engedékeny.


Tehát állandóan szétcseszik az óráját és a tanárnő is jól tudja, hogy milyenek de neki valahogy bejön ez a viselkedés.

Sokkal jobban kedveli őket mint a normális diákokat.

A két diák nagyon jól tud csúszni-mászni meg hízelegni a tanárnőnek.

A látszat kedvéért azért persze néha rájuk szól meg tudjátok van ez a tipikus hülyeség, hogy "jaj hát rájuk férne már egy kis fegyelem stb.

De gondolkodó ember előtt nyilvánvaló, hogy ez csak a látszat.


De a legvisszataszítóbb a tanárnőben az, hogy gyakorlatilag a szeme láttára történik az előbb említett fiúnak a megalázása.


A két menőgyerek szétalázza, beszólogat neki stb. és a tanárnő ilyenkor láthatóan elfordítja a fejét, rosszabb esetben pedig ő is röhög rajta.

Meg más esetekben is látszik, hogy a tanárnő ezt a fiút nem nagyon kedveli, direkt figyelmen kívül hagyja, nem foglalkozik vele stb.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy a ti iskolátokban is van ilyen tanár? Én más tanárnál ilyet nem tapasztaltam, azért vagyok kíváncsi rá, hogy ez vajon egyedi eset vagy még sok ilyen van?


16/F



2018. máj. 30. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Általános iskolai felső tagozatos ofőm.

Nemhogy elnézte, hogy egyesek bántanak másokat, a fő bajkeverő volt a kiskedvence, de még személyesen részt is vett a sz*rkeverésben!

Undorító alak volt!

2018. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia, én Általános iskolába járok és vannak lányok akik lenéznek meg csúfolnak. A román tanárnő mindig kacag rajta, mivel hogy én is csendes vagyok mint a te barátod, a fiuk is szoktak így piszkálni. Az okosabbaknak meg megenged mindent, pedig ők a legrosszabbak. 14/L
2018. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igen, nekem is volt ilyen tanárom. Nála is voltak hasonló szituációk. Szerintem az ilyen tanár valójában fél rászólni a nagyon engedetlen tanulókra, ezért inkább úgy tesz mintha észre se venné az óráján történő konfliktusokat.

19/F

2018. jún. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is van ilyen tanár...

Undorító...

2018. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!