Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A ti iskolátokba is szoktak...

A ti iskolátokba is szoktak lenni kemény verekedések?

Figyelt kérdés

A mi iskolánka szinte mindennap egymásnak esik két fiú, aztán keményen verekednek.

Van, hogy játékból, bár akkor is elég durvák.

Ha meg komoly a dolog, azt inkább nem is részletezem.

Én magam is gyakran részt veszek ilyenben.


Ilyenkor a többiek nézik a verekeďést,szurkolnak, éljeneznek.

A lányoknak nagyon bejön.


Olyan is van, hogy lányok verekednek össze, az az igazán kemény.



A ti iskolátokban is szokott ilyen lenni?


Mindenre kiváncsi vagyok



2018. febr. 4. 16:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem, én nem ilyen tróger iskolába jártam.

A 4 év alatt talán 1-2 ilyen incidenst láttam.

2018. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Most azt hiszed meno vagy. Fekudj inkabb le aludni.
2018. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy trógerek vagyunk de legalább nem vagyunk nyámnyilák.
2018. febr. 4. 16:25
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak szörnyen primitívek. Ez valami nagyon színvonalas szakmunkásképző suli?
2018. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
99%

Tróger is vagy meg primitív is, de még idióta is, ha azt hiszed ettől jobb leszel.


Nálunk az ilyen sulikat gladiátorképzőnek hívják, a diákok 30-as éveikre vagy segélyvállalók vagy elítéltek lesznek, gondolom jó lesz leejteni a szappant, ott se legyél nyámnyila mikor 5-en mennek át rajtad éjszakánként.


Az én iskolámban a 4 ott töltött évem alatt egy komolyabb verekedés volt és szétszedték őket az emberek, nem szurkoltak mint a csimpánzok.

2018. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
én egy nagyon gagyi középiskolába jártam de még ott se volt ilyen, nagy ritkán volt verekedés de akkor se sérült meg komolyan senki. el nem tudom képzelni milyen iskola lehet ez.
2018. febr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk a fiúk szinte minden szünetben csoportosan egymásnak esnek. Székekkel, labdákkal, néha vasdarabokkal(!!!) rohanva üldözik egymásta. A legnagyobb baj hogy egyáltalán nem is érzékelik hogy ez így nagyon nem okés. Pláne hogy ezzel az egész osztályt fenyegetésnek teszik ki, van hogy annyira eldurvul hogy a folyosóra kell menekülnünk. Ha pedig megsérül valaki nem hogy abba hagynák sokkal durvábban folytatják.

Természetesen nem támogatjuk őket, de nem is tudunk mit kezdeni vele, már a tanárok is képtelenek rá amit meg tudok érteni. Utálom ezt az őrületet, de szerencsére márcsak 1,5 évet kell kibírnom és leléphetek ebbők az őrültek házából.


Kérdező! Ha ezt tovább folytatod mások vagy akár te is komolyan megsérülhetsz. Most mondhatod azt hogy anyáskodó vagyok és ez úgy se történhet meg, pedig de, ezt nem lehet előre megmondaNi! Az meg nagyon nem helyes hogy támogatnak titeket! És ha már így szóbármikor jöttek a lányok elmondanám hogy nem erre bukunk (én legalább is nem) és az is meg lehet hogy ők is csak azon röhögnek mekkora balfékek vagytok hogy ebben életek ki a férfiasságotokat. Ha pedig nincs igazam és ez tényleg bejön nekik elszégyelném magam mindkét oldalon..

2018. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hulladék egy iskolába jársz. Az ilyen iskolákat hívják cigány képzőknek.
2018. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#7 vagyok Azt elfelejtettem mondani hogy mindezt szórakozásból teszik...
2018. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az általánosban volt ilyen. Egy kisebb, falusi iskola volt. Alsós koromban én is sokat verekedtem, de megbántam, és már nem szoktam (lány vagyok). Sok problémás gyerek járt oda, én is olyan voltam. Ez nem jelenti feltétlenül azt, hogy egész életében ilyen lesz valaki.

Szerintem a legtöbbször ezt a viselkedést otthonról hozzák + ilyen a legtöbb gyerek, és akik nem is lennének alapból ilyenek, azok be akarnak illeszkedni. Ott a legtöbb fiú ilyen volt.

2018. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!