Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytalálkozóra nem akar...

Osztálytalálkozóra nem akar eljönni?

Figyelt kérdés

Tavaszra szervezzük a 10 éves általános sulis osztálytalálkozót.

Van sgy lány akit nagyon aokat csúfoltak az osztályban, de tényleg rengeteget, nem voltak barátai, azért csúfolták,bántották mert csendes volt és a nagymamája jött érte mindig suli után.

én nem csúfoltam, de nem is közeledtem felé. Mai felnőtt fejjel már nyilván nagyon bánom és megvetem hogy anno ilyenek voltunk vele.

Facebookon csináltam egy csoportot az osztálytalálkozónak és őt is beletettem. Kb fél nappal később fogta magát és szó nélkül kilépett a csoportból.

Szerintem egy esélyt adjatna a dolognak,hiszen azóta mindenki felnőtt,felnőttek vagyunk.

Ahogy láttam a "lány" azóta lediplomázott és egy eléggé neves cégnél dolgozik,párkapcsolatban él és sok barátnője is van,szóval sínen van az élete,mondjatni jobban mint bárkinek azóta az osztályból.

Szóval tényleg nem értem, pláne ilyen élettel most miért nem akar eljönni. Akár még meg is mutathatná,hogy "na tessék ez lett belőlem annak ellenére hogy úgy bántatol velem".

Rosszul gondolom? Miért nem akar eljönni? Írjak rá szerintetek privátban,vagy hagyjam a dolgot?



2023. febr. 12. 15:17
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen jogos hogy ilyen előzmények után nem megy el, de azért ti nyugodtan szervezzétek és örüljetek neki, meg legyetek rá büszkék hogy ilyen f.szkalap sz.rháziak voltatok és vagytok most is.
2023. márc. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
83%

Kellemetlen. Nálunk is most lesz osztálytalálkozó. Azért írom meg ezt a kommentet, mert lehet olvassa valamelyik régi osztálytársam.

A régi osztályunkból többen sem jönnek el. Van egy-két ember, akivel nagyon tahóak voltak az osztályból, pl. földről etettek egy lányt, vagy egy fél osztály bevonásával szívattak egy srácot. Szerintem ez utólag mindenki számára nagyon kínos, mert a bocsánatkérések természetesen elmaradtak. A lány végül eljön a találkozóra, de a fiú nem. Megmondom őszintén nem nagyon tudnék a szemükbe nézni, pedig én kimaradtam ebből, csak a szemtanúja voltam egy-egy esetnek. :/

2023. márc. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
46%
A gimnaziumi osztalyomat es az egesz miliot rettenetesen gyuloltem. Nem bantotak nagyon durvan, de amennyire igen, az epp eleg volt. Hatalmas erzes osztaly debiljenek lenni. Allando megvetes. 4 ev nyomorusag. Semmi motivaciot nem erzek ra en sem, hogy elmenjek ilyenre. Eleve az egesz osztalytalalkozosdi egy teljesseggel felesleges dolog. En senkivel nem tartom a kapcsolatot. Szemernyit sem tudnak erdekelni. Talan egy dolog miatt speciel nekem erdemes lehetne elmennei, de nem tudom ez mennyire jo otlet. Egyfele multtal valo szembenezes. 25 ev elteltevel is egy elevenen elo trauma. A szervezo csajszi kerdezte, hogy jovok e, de semmi oszinte emberi erdeklodes, hogy vagyok, vagy barmi ilyesmi, meg bejelolt meg par ember korabban. Toroltem ki mindet.
2023. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!