Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytalálkozóra nem akar...

Osztálytalálkozóra nem akar eljönni?

Figyelt kérdés

Tavaszra szervezzük a 10 éves általános sulis osztálytalálkozót.

Van sgy lány akit nagyon aokat csúfoltak az osztályban, de tényleg rengeteget, nem voltak barátai, azért csúfolták,bántották mert csendes volt és a nagymamája jött érte mindig suli után.

én nem csúfoltam, de nem is közeledtem felé. Mai felnőtt fejjel már nyilván nagyon bánom és megvetem hogy anno ilyenek voltunk vele.

Facebookon csináltam egy csoportot az osztálytalálkozónak és őt is beletettem. Kb fél nappal később fogta magát és szó nélkül kilépett a csoportból.

Szerintem egy esélyt adjatna a dolognak,hiszen azóta mindenki felnőtt,felnőttek vagyunk.

Ahogy láttam a "lány" azóta lediplomázott és egy eléggé neves cégnél dolgozik,párkapcsolatban él és sok barátnője is van,szóval sínen van az élete,mondjatni jobban mint bárkinek azóta az osztályból.

Szóval tényleg nem értem, pláne ilyen élettel most miért nem akar eljönni. Akár még meg is mutathatná,hogy "na tessék ez lett belőlem annak ellenére hogy úgy bántatol velem".

Rosszul gondolom? Miért nem akar eljönni? Írjak rá szerintetek privátban,vagy hagyjam a dolgot?



2023. febr. 12. 15:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát az ő helyében ha ezek után - kilép az osztálytalálkozós csoportból, amelyikbe kérdés nélkül felvetted, és még privátban is zaklatod ezzel - szó nélkül tiltanálak mindenütt. Tudod, hogy jön ez le? Nem elég, hogy gyerekkorában piszkáltátok évekig, lesz@rva, hogy ő mit gondol, mit érez, még most, 10 évvel később is úgy gondolod, hogy odarángathatod magatok közé.

Amúgy meg ki a bánatot érdekel, mit gondolnak az általános iskolás osztálytársak? Nem is igazán értem, mit képzelsz te magadról.

2023. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%

Hàt mivel nincs tul sok jò emlèke ròlatok szerintem ne forszirozzad s tèmàt..a helyèben gondolom tèged sem èrdekelne…

Èn 2àltalànosba jàrtam 2vàrosban 2naaagyon szöges ellentètes osztàlyom volt..a 2. Sulis osztàlyomma eggyàltalàn nem is tartom a kapcsolatot senkivel pesig ott fejeztem…viszont az 1.sulimba 3èvig jàrtam az osztàly nagyrèszèvel mainapog tartom a kapcsolatot ès ôkis meghivtak a talàlkozòra na velük nagyon szívesen bàrmikor talàlkozom

Ès közülük többen ovodàtol kezdve a legjobb tàrsasàgvagyunk igazi feketebàrànyok :)

2023. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem kíváncsi rátok. Én se mennék. Akkor se volt jó, mikor szürke egér volt.
2023. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van, hagyjátok békén!
2023. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akar menni, akkor hagyjátok.

Valószínűleg ő már nem kíváncsi a volt osztálytársaira és így nem is akar nekik bizonyítani.

2023. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Engem is csúfoltak. Akik tizenévesen csúfoltak es képzel 30 évesen is még röhögnek. En se mentem el az osztalytalalákozora.
2023. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

*képzeld

30 felett ugyanazon a szinten vannak mint 14 évesen.

2023. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%

Engem szerencsére sosem csúfoltak sehol, de ennek ellenére soha nem mentem el az osztálytalálkozókra. Vannak barátaim, akikkel szívesen töltöm a szabadidőmet és baromira nem érdekel, hogy mi van olyan emberekkel, akikkel tízévente 1x kényszerből összeülünk jópofizni.


Lehet már rég elfelejtette ő is, szimplán csak szarik az egészre.

2023. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%
Rossz a lelkiismereted mi? Most próbálod helyre hozni, amit 10 éve kellett volna. De ez nem így működik. Elcseszted, ha nem világosak a jelek......hagyd őt békén, nem kíváncsi rátok. Én se lennék.
2023. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%

Azért, mert nem kíváncsi a zaklatóira. Lehet nekik jó poén, gyerekes tréfa volt a csúfolódás, de a csaj szenvedett. Napi szinten szenvedett, stresszelt, talán sírt is a sok szivatás miatt. Lehet gondot az öngyilkosságra is. Nem tudhatod hogyan élte meg

Az ő sulis évei boldogtalanok voltak. Miattatok.

Lehet már azóta továbblépett, de ezek a sérelmek örökre megmaradnak. Nem tenne jót neki ha újra latná azokat a tetveket, és visszaemlékezne a sok rosszra.


"na tessék ez lett belőlem annak ellenére hogy úgy bántatol velem".

Nem kell bizonygatnia magát ilyen legalja férgeknek.

2023. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!