Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársaim ma utolsó...

Az osztálytársaim ma utolsó órában végig folyamatosan köpködtek a szívószál használatával papírgolyókat rám. Bármit tettem nem hagyták abba. Mit ajánlotok számomra az ilyen helyzetekbe? Mit tegyek? 19F

Figyelt kérdés

2023. febr. 13. 15:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Sajnos a mai tanári nemzedék nem fog érted kiállni. Én 25 éve jártam általános 4.-be, akkor szünetben a nagyobb fiúk bántottak (én lány vagyok). Azok a primitív senkiházi fajták, úgy hogy én soha hozzájuk se szóltam. Kiszemeltek és kész. Érdekes módon soha egyik szünetben sehol se volt egy tanár, aki meglátta volna mi történik, vagy közbe avatkozott volna. Az árulkodás nem jutott eszembe, olyant én nem csináltam soha. Amikor nem bírtam már, anyámnak szóltam ő ment be szólni tanároknak. Akkor kicsit leálltak. Azóta se értem hogy történhetett mindez, miért nem volt soha egy tanár se a szünetekben elérhető közelségben. Pedig sok tanár tanított abban a kis falusi iskolában. Persze könnyebb elmenni kávézgatni, mint figyelni a sok gyerekre. A legtöbb bántalmazás szünetekben történik.


Gimiben ritkán történt kötekedés, de amikor sor került rá (szintén fiúk voltak), olyankor keményen ütöttem, aláztam. Többé nem fordult elő a kötekedés. A szóbeli beszólások igazán nem érdekeltek, de ha hozzám ért valaki, azt nem tűrtem. Ne törődj a tanárokkal vagy a beírásokkal, hiszen a tanárok bőre ma már 5 forintot sem ér. Már őket is verik, nemhogy érted állnak ki. Saját magadat kell megvédened, persze úgy, hogy gyilkolás és súlyos sérülés ne legyen, mrt akkor rendőrségi ügy lesz belőle.

2023. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Alufólia karton csövét vidd be magaddal és küld meg őket vizes papír zsebkendővel!

Vastagabb szívószál - rizs kombó!

2023. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12# I love it. Egy felkészült osztálytermi harcos! :-) Nem cikizésből írom, vagány, ahogy írod. De azért mosolyogtam, mert elképzeltem. De nem rajtad és nem bántásból!

Emlékszem, nekem a körzőt vágták bele a combomba egyszer, rossz volt.

2023. febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én megcsináltam ezt ének órán, amikor nyolcadikos voltam!

-Nem volt helyettesítő tanár és szaktanár sem és lényegében 100 % volt a fiúk aránya akkor, abban a pillanatban!

Kicsit átalakult a terem...

2023. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!