Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mi jut a tanárúr...

Szerintetek mi jut a tanárúr vagy tanárnő eszébe mikor rajta kap hogy puskázol órán?

Figyelt kérdés
Lehet ilyesmi szerintem ejej megmondtam tegnap világosan készülj a mai napra mert rögtönzést írunk és lám lám mégse tudsz semmit hiába mondtam, na mindegy most az egyszer még elnéző leszek.
2023. febr. 16. 11:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az, hogy ha hülye akarsz maradni, az a te bajod, neki van jobb dolga, mint ezzel foglalkozni.
2023. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%
Szánalom, hogy még egy kettest sem tudsz saját kútfőből összehozni.
2023. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%

Esküszöm ez a gyakori egy szent hely minden témával kapcsolatban. :)

Itt a válaszolók még csak nem is puskáztak soha életükben.

Mondjuk ez is a tökéletes élet része, amit mindig itt hangoztatnak.

2023. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
63%

Szakadok a válaszokon.

Nyilván nem szép dolog, meg jobb becsületesen tanulni, de röhej, hogy így most mindeki úgy csinál, mintha soha nem csinált volna ilyet és mintha egy gimis röpdolgozat lenne az a dolog, amin az emberi mivoltod múlik. Nemár.

Hülye maradsz, meg görény vagy. Jóhogy nem már fejlövés, meg az egész családod megy a munkatáborba.

2023. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
68%

Azért ne emeljétek már trónra azt, aki puskázik!


Nem fer azokkal szemben, akik becsületesen tanulnak és rendszeresen készülnek.

2023. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
62%

Senki nem emelte trónra azokat akik puskáznak. De ne mondd már, hogy az itteni emberek életükben egyszer sem csaltak így egy dolgozatnál kisiskolásként, vagy gimisként. Jaj hagyjuk már. Itt olyan hazugság folyik egyszerű dolgokkal kapcsolatban is, hogy nevetséges.

Képzeld volt, hogy törin puskáztam az évszámokat, mert nem tudtam bemagolni egyszerre. Majd simán leérettségiztem. Aztán elvégeztem az egyetemet, becsülettel dolgozok azóta is. Hatalmas bűnt követtem el még általánosban ezzel. Gimiben persze rájön az ember, hogy bizony tanulni kell, hogy vigye valamire és ne puskázással végezze el.

Majd nézd meg egyetemen hányan és hogyan csalnak vizsgákon... És annak nagyobb a tétje szerintem, mint egy röpdogánál egy puskázásnak.

Hú a sok becsületes ember.

Nem szeretem ezt a képmutatást.

2023. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én legalább nem voltam olyan béna, hogy elkapjanak.
2023. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
51%

16-os: miért lenne az képmutatás, ha valaki tényleg nem puskázott ?!


Én is inkább benyeltem a karót, ha nem tudtam valamit, aztán meg kijavítottam, amikor tudtam.


Értem én, hogy te mindenkire rá akarod húzni a saját világodat, de meg kellene értened, hogy azért léteznek olyanok is, akik nem puskázással szerezték/szerzik a jegyeiket - legyenek azok bármilyen kevesen is, de bizony vannak!

2023. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
21%

#18: Rendben szent ember. :D Gondolom te vagy az az ember itt a gyakorin, aki 15 éves korától dolgozik, eltartja magát iskolás kora óta, tökéletes a külseje, a kapcsolata, havonta milliókat keres. 18 évesen 100 milliós házat vett egyedül. Nulla nehézség az életben.

Én nevetek ezeken a kamuzó embereken. Egy másik kérdés alatt olvastam, hogy ezen az oldalon valaki még a súlyáról is hazudik. Minek???

Csak azt írtam le,hogyha valaki puskázik egy dolgozatnál,nem halálos bűn. Na bumm... Fenét se érdekli x év múlva.

2023. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
62%

19: nem vagyok szent ember és nem vagyok tökéletes sem! :D


De hidd már el, hogy nem mindenki puskázik, annyira hihetetlen ez ?! :DD


Nem, persze, hogy nem halálos bűn az sem, ha valaki csal, de nem kellene képmutatással vádolni azt, aki meg nem!


Nem csalni szerintem egy normális dolog! :)

2023. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!