Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 2 és fél hónap múlva érettségi...

2 és fél hónap múlva érettségi, fel lehet rá készülni annyi idő alatt? mert jelenleg finoman szólva semmit nem tudok

Figyelt kérdés
2023. febr. 16. 22:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

1 hét alatt is...

Példa én...

Nem kelm tőle hasra esni...

2023. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi a cél és innentől mennyit foglalkoznál vele, de amúgy persze, ennyi idő alatt sok mindent meg lehet tanulni és begyakorolni.
2023. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Hát angolul pl nem fogsz megtanulni 2 hét alatt.
2023. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#3

angolul kb anyanyelvi szinten tudok, azzal nem lesz gond de a többi tárgyból sík hülye vagyok

2023. febr. 16. 22:41
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Magyart le se szarnám, azon egy autista majom is átmegy, matekból elmennék különtanárhoz, törit meg tudod tanulni 2 hónap alatt, a választottad meg nyilván megy.
2023. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy most úgy érzed, semmit sem tudsz, valószínűleg nem nyomtalanul múlt el az a 12 év. Egyetemi tapasztalat, hogy az egyik tárgynál, ahol úgy éreztem, egy szót se értek, a vizsgafelkészülésnél mégis könnyebben mentek azok a részek, amiken legalább benn voltam. Ha nekiállsz tanulni, a fejedben levő tudásdarabkák elő fognak bújni.
2023. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy az évek során mennyire tanultad meg azt, ami kellett. Ha szinte mindig, akkor pár hét ismétlés simán elég (1-2) . Ha nem, akkor nehéz feladat, bár gyakorlatilag ez vár rad egy egyetemen is később ( ha az a cél ) .


Ajánlott átnézni az eddigieket, gyakorolni, ennyi idő alatt egy erős 3-as, gyenge 4 össze hozható , ha ügyes vagy .


De mivel nem tudom, milyen szinten állsz , így nehéz megmondani .


Ha fontos, akkor igyekezz minél többet tanulni/ gyakorolni. Én anno dolgoztam már áprilistól, nem volt nehéz munka, így közben tudtam tanulni ( meg mindig jobb volt, mint otthon hang zavarban ), nagyjából akkor kezdtem masszívan, de 4 évig én tényleg tanultam. Így 4-5 lett minden . Talán viszonyítási alapnak jó. De tényleg attól függ, ha 4 évet akarsz bepotolni, akkor keso .

2023. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#5

járok különtanárhoz matekból de így se értek belőle semmit... az agyam nem kompatibilis a reál tárgyakkal

2023. febr. 16. 22:47
 9/21 anonim ***** válasza:

Én nem igazán tanultám rá, inkább csak feladatokat oldottam meg. Abból se sokat.


Egyedül a biosz emelt az amit kb ekkor kezdtem el jobban tanulni, azt megírtam 4esre.

Magyarbol megcsináltam 3-4db szövegertési feladatot meg átnéztem a novella elemzés lépéseit aztán ennyi. Pár óra. 4es lett.


Töriből sem ültem le tanulni, csupán visszamenőleg oldottam meg néhány darab feladatot. Az lett egyébként a legrosszabb, mert az csak 3as lett. De én meg voltam vele elégedve.


Nem is emlékszem miből kellett még érettségizni. Azt tudom, hogy én matekból nem érettségiztem mert felmentett voltam, helyette földrajzot választottam. Az is 4es lett. Arra se tanultam semmit csak megoldottam néhány feladatot.


A lényeg, hogy nem szakadtam meg egyáltalán és most egy elég nehéz egyetemen vagyok másodéves és 4es tanuló. :)

2023. febr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Persze, nyelvtan szóbeli tételeket vizsga előtti este kértem el egy osztálytárstól pl. A fontos tárgyakra 2 hónap vastagon elég, csak akarni kell. Az érettségi is olyan alacsony szintre lett degradálva, hogy ha nem megy, akkor az már szinte a funkcionális analfabétizmus szintje
2023. febr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!