Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Viszonylag drága,márkás...

Viszonylag drága,márkás ruháim vannak,az osztálytársaim emiatt kinéznek-kiközösítenek,megsem akarnak ismerni sem Szerintetek?

Figyelt kérdés

Márkák amiket mindig viselek: Louis Vuitton, Guees.


Költözés miatt új sulit kezdtem.

(Nem Magyarországon élek már)

Igazából amint rendeződnek a dolgok átkerülök egy felsőbbrangú suliba de addigis valahogy itt kell kibírnom,egy átlag iskolába.


Nem kérek bántást,hallgatok abból épp eleget.

A kérdés kikerülésének oka,hogy szeretnék tőletek tanácsot kérni azzal kapcsolatba,hogy hogyan bírhatnám itt ki...

Nap mint nap gúnyos szavakkal illetnek, ezek a gúnyok a márkákról szólnak.



Miért kell valakit amiatt rögtön elítélni,kiközösíteni csak az öltözködése avagy az életvitele miatt?


Soha se bántottam senkit. Nagyon rosszul esik hogy én viszont bántó szavakat kapok.


2023. febr. 16. 22:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha annyira bánt, miért nem öltözködsz márkátlan ruhákba?
2023. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1.es


Miért öltözködnék máshogy?!

Nekem ezek a ruhák tetszenek,ez vagyok én.

Te öltözködnél mashogyan mint ami valójában a te stílusod masok véleménye miatt?

2023. febr. 16. 22:58
 3/15 A kérdező kommentje:

2.

Lepontozva.

2023. febr. 16. 22:59
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

"átkerülök egy felsőbbrangú suliba"

Ha így állsz hozzá valószínűleg tudat alatt lenézed őket. Ha te nem is veszed észre ők érezhetik. Amúgy ha csak annyi az okuk ne vegyél fel ilyeneket

2023. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Hm..
2023. febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ha be akarsz illeszkedni, akkor neked kell változtatni és akkor ne járj márkás ruhákba, ha ez zavarja őket.


Ha meg nem tudsz/akarsz lemondani a márkafüggőségről, akkor meg ne panaszkodj, hanem viseld el, mást nagyon nem tehetsz, mert ők nem fognak megváltozni és nyilván az zavarja őket, hogy nekik/ a szüleiknek meg nem telik rá!

2023. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem a ruhák miatt kapod a bantasokat. Csak hogy tudj róla. Te még szörnyen sokat fogsz szívni az életben.
2023. febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Elorebb nemnagyon jutottam.

Mindenkit ertekeltem a valaszaikert cserebe aszerint amennyire hasznos valaszt adott.

2023. febr. 17. 00:34
 9/15 anonim ***** válasza:
13%

En szivesen baratkoznek veled,ha Budapest belvarosaban elnel.


Nem ertem a korulottedlevo hulyeket,mi kozuk a te ruhaidhoz.

2023. febr. 17. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

"itt kell kibírnom,egy átlag iskolába."

Először is: iskolábaN .

Másodszor pedig ha neked egy átlag iskolát "ki kell bírnod",amíg át nem kerülsz egy "felsőbbrangú" suliba,akkor a személyiségeddel lehet gond.

2023. febr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!