Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális dolog, ha valaki...

Normális dolog, ha valaki "nyomoz" a tanárai/iskolástársai után?

Figyelt kérdés
Nyomozás alatt nem lekövetésre gondolok, hanem arra, hogy megnézni a facebook oldalaikat, esetleg, ha látni rajtuk vmi érdekeset, azt lejegyzi és összegyűjteni az információkat.

2023. márc. 1. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Jézusom. Na az ilyen emberek miatt nem osztok meg magamról semmit.

Nem normális.

2023. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Beteg. Nem is kicsit.
2023. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az még viszonylag oké,hogy megnézi mondjuk Facebookon az illetőt,de ha már a családját,ismerőseit is nézegeti, bejelöli és jegyzeteket gyárt róla az nem normális,sőt inkább ijesztő.
2023. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Jól van ez így? ***** válasza:
100%
Az a nem normális, hogy lejegyzi és nem megjegyzi.
2023. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesnek érdekes...
2023. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
bizonyos emberek ezt nem hobbi szinten űzik, hanem konkrétan a munkájuk része.
2023. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

De miért nyomoz? Miért jegyzetel? Furi.

Nekem nincs profilom évek óta mert mindig valami agyalágyult zaklató megtalált. Beteg világ

2023. márc. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a rész, hogy megnézni a Facebook-ját még szerintem rendben van (bár fontos, hogy milyen gyakoriságról van szó), a dolog ott lesz már több, mint ijesztő, amikor az ismerőseit, hozzátartozóit, képeit, videóit hosszasan vizslatja, elemezgeti. Arról nem is beszélve, hogy jegyzeteket készít róla.. azért az már nagyon nem a "normális" kategória.
2023. márc. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A profil nézegetése még elmegy, bár én ezt úgy tudom normális keretek között elképzelni hogy pl. ha engem bejelöl valaki rámegyek és megnézem h esetleg egy egyetemre járunk-e meg kb. ki ő vagy honnan ismerhetem. De ha valaki rendszeresen nézegeti a profilokat (és nem szerelmes kislány/kisfiú az illető aki nézi hogy van-e kint valami új kép amin csurgathatja a nyálát), akkor tényleg beteges. Ha erről még füzetet is vezet meg kombinálja a szálakat, hogy ki kinek a kicsodája az már pszichológiai eset.
2023. márc. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a profil megnézése is fura, ha nem vagytok amúgy közeli kapcsolatban. Egyszer összefutottam a liftben az egyik lépcsőházunkban lakó emberrel, akivel soha előtte egy szót sem beszéltem még. Megkérdezte, hogy még mindig az X nevű cégnél dolgozok-e. Nem értettem, miről beszél, mert soha nem is dolgoztam ott, de csak szimplán annyit mondtam, hogy nem. Később derült ki, hogy a Facebookon van egy ember, akit ugyanúgy hívnak mint engem, és ő ennél az X nevű cégnél dolgozik. Onnan jöttem rá, hogy a szomszéd a Facebookon próbált engem lenyomozni, de összekevert ezzel a fotó nélküli profillal. Nekem ez tök ijesztő felfedezés volt. Azóta is kerülöm azt a szomszédot!
2023. márc. 3. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!