Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok: manapság jó...

Mit gondoltok: manapság jó dolog vagy felesleges az osztálytalálkozó?

Figyelt kérdés
Mi a helyes megközelítés: aki akarja, a közösségi oldalakon tarthatja a kapcsolatot a volt iskolatársakkal nap mint nap. Vagy jó dolog annyi év után személyesen is találkozni, megérdeklődni, kivel mi van manapság? Hogy vélekedtek?
2023. jan. 12. 14:07
A kérdező szavazást indított:
Jó buli most is
Manapság értelmetlen
71 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Jó dolog lenne, ha egyesek nem arra használnák fel hogy mások életét tönkretegyék.
2023. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

2 emberrel tartom a kapcsolatot a volt osztálytársak közül, időnként beszélünk és időnként összefutunk.


A többit magasról lesz**arom, hogy mi van velük.


A tanárainkból meg csak 2 volt az akire rá lehetett mondani, hogy valóban tanár, pedagógus volt, a többi az max óraadó meg kretén.

2023. jan. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Értelmetlen most is és régen is az volt.
2023. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nincs semmi értelme. Aki akarja, osztálytalálkozó nélkül is tarthatja a kapcsolatot a volt tanulótársaival, a többiek meg úgysem fognak elmenni a találkozóra.
2023. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nagyon jók szoktak lenni. A közösségi oldalak kamu kirakatok, egy találkozón ezerrel többet megtudsz. Meg van sztorizás, evés, ivás stb.
2023. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
A közösségtől függ. Akivel 5-10 éve egyáltalán nem tartom a kapcsolatot, az nem is igazán érdekel, hogy hol tart az életben.
2023. jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem baromi jó dolog, én élveztem az eddigieket.


Pont azért, mert olyanokról is megtudok dolgokat, akikkel nem beszélek.


Szerintem az, hogy valaki jónak vag yrossznak tartja leginkább azon múlik, hogy mennyire kedvelte vagy utálta az adott közösséget. Én szerettem. Persze, voltak elemei akiket rüheltem és olyan is akivel egy büdös szót sem beszéltem sem régen, sem most. Ettől függetlenül érdekelnek, mert a közösség részei voltak ők is.


Ráadásul sokkal többet megtud egy ilyen estén 2-3 óra alatt, mint két napos chates beszélgetéssel. Az online kapcsolat még mindig nyomába sem ér a személyesnek.

2023. jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Akinek van mivel dicsekednie, annak jó dolog az osztálytalálkozó. Akinek meg nincs, annak csak vergődés.
2023. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%

8, aki eleve flexelni akar menni, az nem is kíváncis másokra. Az önértékelés-zavarosok persze rettegnek, hogy "jaj, mit fognak szólni, hogy még nin cspalotám" de mindneki más csak simán kíváncsi a másikra és jól érzi magát.

Felnőtt emberek vagyunk, nem kamaszok.

2023. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy két haver, volt osztálytárs van akikkel tartom a kapcsolatot de a többiek nem érdekelnek a gimis éveim se a legszebben teltek el úgyhogy nincs értelme szerintem oda menni jó pofizni miközben senki sem kíváncsi rám igazából
2023. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!