Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Melyik a "cikibb" börtönben...

Melyik a "cikibb" börtönben lenni vagy munkanélkülinek lenni?

Figyelt kérdés

Nekünk pár év múlva lesz az osztálytalálkozó. Mivel nem érek el addigra se semmit így semmi kiemelkedőt nem fogok tudni felmutatni. Arra gondoltam, mivel 2 éve nem találkoztam egy osztálytársammal sem azt mondom, hogy börtönben voltam.


Melyik a cikibb börtönben lenni vagy munkanélkülinek lenni?


2020. nov. 22. 21:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
börtönben lenni gázabb. Határozottan. De évekre előre ne parázz ezen. Addig keress munkát, vagy ha nem akarsz mesélni az életedről meg úgy unblock nem hiányzik, ne menj el. Nem kötelező
2020. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Már az nagyon gáz, hogy megfordult a fejefben, hogy azt mond, hogy börtönben voltál. Én megijednék tőled.

Azt írod, pár év múlva lesz, előtted az élet. Miért nem inkább azon agyalsz, hogy hogy érhetnél el többet ennél a semminél?

Bár ilyen felfogással nem csodálom, hogy semmid nincs.

2020. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Semmiképp se mondd azt, hogy börtönben voltál. Utána kb. senki se fog az étteremben (a találkozó kötetlenebbik részében) szóba állni veled. Elhúzódnak tőled. Menekülnek tőled. Ki akarna egy bűnözővel szóba állni?
2020. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Börtönben lenni.
2020. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség lenne azt hazudni, hogy börtönben voltál, az rosszabb

akkor már inkább találj ki valami mást, de igazából pár év alatt simán találhatsz munkát és érhetsz el valamit (nem mintha versenyezned kéne a többiekkel)

amúgy egyrészt nem is kell menni, ha nem akarsz vagy ha mész is, nem muszáj mindenkit részletesen beavani az életedbe

ha annyit mondasz, hogy pl. itt dolgoztam, de most éppen jobb lehetőséget keresek, akkor nem fognak faggatni, lesz elég ember aki majd beszél helyetted is

2020. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Két év irtó nagy idő, az alatt megdugsz egy tucat csajt, összeszeded egy fél lakás árát, és beutazol egy fél kontinenst ha ügyes vagy.
2020. nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Börtön ciki. Kérdezd csak meg Sz.Dánielt és F.Viktort:

[link]

2020. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A problémamegoldó képességed páratlan
2020. nov. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az mennyire para, hogy #7 belinkelt egy ilyen cikket és jött egy privát hasonló témakörbe? Szerintem hanyagolom ezt az oldalt egy picit, félek.
2020. nov. 22. 23:45
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán miért akarsz elmenni arra az osztálytalálkozóra, mikor szemmel láthatóan csak nyűg neked?
2020. nov. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!