Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit szóltok ehhez ?

Mit szóltok ehhez ?

Figyelt kérdés

Kedves Tanárok!


Mit szóltok, hogy Július 15.-étől lenne nyári szünet és heti 48 órát kellene dolgozni a kormány új terve szerint?


2023. márc. 7. 06:29
A kérdező szavazást indított:
Tetszik! Pedagógus vagyok. Igazuk van, Hajrá Magyarország, hajrá magyarok! Hajrá Fidesz!
Pedagógus vagyok, már nagyon kezd elegem lenni
15 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Ezt hol olvastad, hallottad?
2023. márc. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Hány ilyen kibek*rt kérdést fogsz még kiírni??? Nem igaz hogy nincs jobb dolgod b*zdmeg, vagy neked ezért fizetnek? Nekem ebből van rohadtul elegem hogy huszadszorra kell elolvasnom ugyanazt a szájbak*rt értelmetlen provokáló szart.
2023. márc. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Ismét egy olyan kérdés ami féligazságot tartalmaz. Bár utálom a jelenlegi politikai hatalmat és az oktatáspolitikát de te sem vagy a legélesebb kés a fiókban.
2023. márc. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2023. márc. 7. 06:40
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
Köszi
2023. márc. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Linkelnéd kérlek hogy a tanév az egész országban, egységesen minden iskolában július 15-ig tart! Bónuszként csatolhatod a pedagógusok heti 48 órás kötelező munkaidejéről szóló linket. Én nem az a húgyagyú alapítványi iskolás kérdező vagyok aki féligazságokat elhisz.



Ha nem teszed meg akkor a kérdésed csak kitalálció és csak provokálásra jó.

2023. márc. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Most írtad ki először, jah, persze. Ez minimum a harmadik kérdés a témában, egészen véletlenül ugyanabban a bicskanyitogató "na mi van b*zdmeg, na mi van?!" stílusban. Gondolom az előzőket törölték. Ha meg egészen véletlenül pont úgy fogalmazol mint akik az előző kérdéseket írták, akkor legalább mielőtt posztolsz valamit, nézd végig legalább az első pár oldalt hogy nem-e rakta ki ugyanezt az elmúlt 24 órában.
2023. márc. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A szemkötőt egyszer levehetnétek már


[link]

2023. márc. 7. 06:50
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Viktorunk elobb-utobb eljut addig az eszak-koreai gyakorlatig is, hogy az iskolakat maguk a tanulok takaritsak, az ovodaban pedig a gyerekek a Miniszterelnok Ur ifjukori hostetteirol tanuljanak, az allatmese helyi valtozatakent.
2023. márc. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem néztem volt-e kiírva. Ha zavar jelentsd nyugodtan, a krumplit meg vedd át a helyi alapszervezeti irodában, ha van ilyen akció..


“Gondolom az előzőket törölték. Ha meg egészen véletlenül pont úgy fogalmazol mint akik az előző kérdéseket írták, akkor legalább mielőtt posztolsz valamit, nézd végig legalább az első pár oldalt hogy nem-e rakta ki ugyanezt az elmúlt 24 órában.”

2023. márc. 7. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!