Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akik kollégiumban laknak, mit...

Akik kollégiumban laknak, mit csinálnak ilyenkor amikor hét közepére esik egy ünnepnap? Hazamennek inkább, vagy végig unatkoznak egy napot a kollégiumban?

Figyelt kérdés
Most pl. hogy szerdán van ünnepnap
2023. márc. 15. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Mi a szobatársakkal bent maradtunk. Szerintünk buli mert nem sokszor van ilyen hogy itt lehetünk napközbe, nincs suli és semmi dolgunk :D (középiskola)
2023. márc. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene unatkozni?
2023. márc. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene unatkozni? Nincs egy könyv sem a közeledben?
2023. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen - nappalisoknál, akinek pénteken ugye általában nincs órájuk - az jellemző ilyen esetben, hogy még kedd este hazamennek, és a csütörtököt meg csak szimplán elkummantják...
2023. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minket gimis koleszból hazaküldtek kedden, szerda du-meg mehettünk vissza. Aki csak azért volt kolis, mert ajtp miatt kötelező, amúgy a távolság nem indokolja, az a hét valamelyik felérre, vagy az egészre kérte, hogy bejárós legyen.

Én egyetemen bent maradtam, de van aki hazament, csütörtöki órákat skippeli, pénteken meg nincs órája.

2023. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

felnőttként egyetemi koliban vannak barátaim akik szintén ráérnek, lehet közösen programot csinálni, de egyébként egyedül is fel találhatja az ember magát a városban, meg létezik könyv, sorozat is, nem kell unatkozni

biztos nem utazgatnék azért az egy napért órákat, sőt mondok jobbat hétvégén sem megyek haza mindig, nem vagyok már gyerek

2023. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!