Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha egyszerűen...

Mit csináljak ha egyszerűen nem hagynak békén?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tavaly rám szállt és piszkált engem és a barátnőmet is.Tavaly úgy voltam vele hogy le💩om ami be is vált mert nem szólt hozzám se a barátnőmhöz csak élte tovább az életét. Azonban idén újra ránk szállt mert mikor csak ránéztem már hívta össze a barátait és jöttek utánunk, még az ajtón se akartak minket beengedni úgy kellett az egyiket egy kicsit arréb löknöm. Szeptember óta tűröm őket de mostmár be telt a pohár. Az egyik osztálytársamra ráírt és nyilvánosság előtt leakart égetni de szerencsére nem írt neki rólam semmi olyat. Nem értem hogy mi bajuk van velem/velünk.

Lehetséges hogy azért piszkálnak mert én/mi kitűnők vagyunk és szünetekben nem verekedünk hanem olvasunk?

Illetve ők romák, de én nem ítélem el az embereket szóval ez sem játszhat közbe szerintem.

Mit tehetnék?

Ha beszólnak mi is mondjunk nekik vissza valamit?

A tanárokat is már beavattuk azt mondták hogy majd intézkednek de ez még decemberben történt..


2023. márc. 16. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Én is roma vagyok..gimi-be első nap meg akartak verni, meg úgy alapból mindennap:d, egy ideig hagytam hogy szekáljanak de egyik nap nekem jött egy magyar srác (teljesen véletlenül ütöttem ki) és békén hagytak sőt az egyik legjobb barátom lett.


Amúgy igen irigy rád..és azért írtam le az elején hogy roma vagyok mert egy kicsit hevesebb a legtöbb, de nem kell tőlük meg ijedni, ha nem akarsz vele hülyéskedni akkor még mindig nem ciki szólni a szülőknek..de a helyedben valamivel én egetnem be (a nőknek erre 1000 módszerük van óránként ): szerintem :d

2023. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy barátnőm tapasztalatát írom. A gimiben bele is beleállt egy roma lány. Viszont ő felvette a kesztyűt és visszaszólt. A másik meg látta, hogy a csaj nem fogja hagyni magát, és beken hagyta. Nem tudom, ez itt segít-e.

Azért írtam, hogy roma volt a lány, mert nekem úgy jött le, hogy hajlamosabbak harsányabbak lenni, és új társaságban "kostolgatni", hogy milyen fából faragtak. Célszerű határozottnak mutatkozni és leszögezni, hol a határ.

2023. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és pár osztálytarsam idén egy másik osztályba járóblány barátomra szállt rá. Balszerencséjükre egy elég vagány lányról van szó és a csaj kiosztotta a piszkálódó lányok vezetőjéz az egész osztály előtt. Gondolom sejted, hogy azóta a közelébe sem mennem.
2023. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!