Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha egyszerűen...

Mit csináljak, ha egyszerűen gyűlölöm az osztályomat?

Figyelt kérdés
18 éves múltam,nyolcévfolyamos gimi,jövőre érettségizek.Eljutottam arra pontra,hogy tiszta szívből gyűlölöm az osztályomat.Nem vagyok felszínes,ismerem őket,tudom milyen a személyiségük.Utálatos ott mindenki.Kétszínűek,jópofiznak,a hátam mögött meg kibeszélnek utána.Mivel nincs életük így egymással vannak elfoglalva,ezzel még nincs probléma,de az én életemmel ne foglalkozzanak!Akármit csinálok,mindig téma,hogy velem ez meg ez van.Mindenen röhögnek mellesleg,minden ordenáré hülyeségen,kb. mintha egy óvodában lennék. Leautistázzák egymást vagy engem pl. és egész nap röhögnek azon,hogy 'AÚÚÚtista ,úh hú hú hhh'. A lányok szörnyen igénytelenek,buták.Rosszindulatúak és csúnya arcuk van ami mellékes.A fiúk kétszínűek,rondák,és nincs jó családi hátterük.Nők terén is abszolút sikertelenek,emiatt féltékenyek is a jobb adottságaimra. Van 3-4 barátom ott egyébként,ők intelligensebbek,de belőlük kezdek kiábrándulni.Őket is csak az érdekeik vezérlik.Kezdem azt gondolni nem érdeklem őket,néha felhívnak telefonon,hogy közöljék kimentek már rég meg mit tudom én,és nem hívtak csak azért,mert azt várják utána majd rohanok utánuk. Hát nem.Egyszerűen gyűlölök ott mindenkit,nem bírom őket elviselni.18/F

2019. aug. 6. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát, ha nem bírod elviselni, akkor menjél másik iskolába.
2019. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Bírd ki azt az egy évet és tudd, hogy te vagy az egyetlen normális! Ha te gondolod magad az egyetlen nornmálisnak, akkor mért érdekelne, hogy a gonoszok mit mondanak rólad, nem?
2019. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan átérzem, én is nyolcévfolyamosba járok. De már csak 1 év van hátra, utána már nem kell látnunk őket.
2019. aug. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként jó eséllyel szeptemberben másik osztályba kerülök,de azért így is sok órám lesz velük.Talán jobb lesz valamivel a helyzet.Utolsó,nálad is olyanok ,mint nálam?
2019. aug. 7. 01:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy ott hogy szeresd őket?
2019. aug. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha konkrétan ellehetlenítenék a mindennapjaid lenne érdemes az új iskola - bár rizikósabb, mert, tudod, minden suliban előfordulhat, hogy új életet kezdesz de az is, hogy odamegy valaki a régi sulidból tanulni vagy ismer valaki ott valakit a régi sulidból és a régi életed is megy át.


Ebben az esetben, amit leírsz, viszont én azért nem javaslom, hogy elmenj, mert, ha nagy leszel is lesz minden helyen egy vagy több valaki, akitől a falra mászol és nem teheted meg, hogy olyankor felállsz és átmész egy másik helyre. Pl munkánál egy idő után észrevennéd, hogy be se hívnak interjúra 2-3 váltás után.


Már nincs sok hátra érettségiig, azt bírd még ki aztán lesz, ami lesz, ha mázlid van, se egyetemen, se munkában nem látod őket.

2019. aug. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szimpatikus, hogy MERSZ önmagad lenni egy ilyen fertő generációban! Ha ott lennék, megvédenélek, vagy kiállnék melletted. Ilyenként az életed nem lesz könnyű, de remélem, egyszer talán találsz majd egy barátot, aki méltó hozzád!


26f

2019. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
79%

Egy cipőben járunk Kedves Kérdező..

Ezt az 1 évet már csak kibírod te is.

2019. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 voltam


Nálam kicsinyesek, kétszínűek, folyamatosan versenyeznek egymással. A legrosszabbat kívánják mindenkinek. Ha valamiben jobb eredményt kapsz, mint ők, konkrétan gyűlölködnek. Még kisebb dolgokban sem fognak össze, mindenki csak magának akarja a legjobbat. Nagyon rossz... Mondjuk rátett erre egy lapáttal, hogy ezt a versenyeztetést az osztályfőnök is erősítette.

2019. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!