Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinâljak most? Egyszerűen...

Mit csinâljak most? Egyszerűen nem bîr elviselni?

Figyelt kérdés
2hete kezdtem az új munkahelyemen.Szóval akinek be kell tanitania (nő) ugy beszél velem mint a kutyàval,màs is kezdett velem egy napon vele bezzeg nyalizik meg segitőkész ha én kérdezek valamit akkor hangnemet vàlt.....És akkor még ne is irjam hogyha négyszemközt vagyunk milyen hangnemben beszél..A legrosszabb az hogy óriàsi seggnyaló szoval el tudom képzelni mit mondhat a hàtam mögött.Komolyan tiszta gyomor ideggel megyek be dolgozni, otthon meg ezzen kattog az agyam.Màr most idegbe vagyok hogy hétfőn miért fog belémkötni,illetve lealàzni mert azt nagyon tud.Ötlet valakinek? Vagy van\volt valaki ilyen helyzettben?

2022. dec. 3. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Mondj fel
2022. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is felveheted vele szemben ugyanazt a stílust. Ne hagyd magad! Mi baj lehetne belőle? Legfeljebb kirúgnak... az még mindig jobb, mint ugyanúgy folytatni, mint eddig.
2022. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy beszéljek a főnökkel? Első napomon mondta ha gond van szoljak,meg tudja hogy "érdekes" természettű.
2022. dec. 3. 17:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beszélj a főnököddel! Nálunk is volt hasonló helyzet és az használt. Mindenképpen tegyél valamit, mert attól rosszabb nem lesz. Ha nem teszel semmit, attól viszont lehet rosszabb.
2022. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, szólj mindenképp a főnöknek.
2022. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké.Majd meglàtjuk mi történik...
2022. dec. 4. 08:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki utál téged, ne hódolj be, ne próbáld magad megkedveltetni vele, mert nem érdemli meg. Ha már úgy is utál, akkor adj rá okot. Bassz ki vele, ahol csak tudsz!
2022. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen típus csak akkor szelidül meg,ha tart tőled. Olyan, mint egy kutya, idomítani kell.
2022. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!