Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit adjak barátnőmnek ballagásra?

Mit adjak barátnőmnek ballagásra?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem tőle hogy mit szeretne, azt mondja hogy mindene megvan, nem tud mit kérni...

Én valami egyedi, akár saját készítésű meglepetésre gondoltam.Tudnátok ilyen ajándék ötleteket írni nekem?



2020. máj. 29. 09:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy egy 15 szálas rózsacsokrot adnék neki mellé.
2020. máj. 29. 09:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Magában a csokor elég lenne, de ha mellé adod az egyedi ajándékot akkor az is tökéletesen elég lesz neki hidd el.
2020. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A rózsacsokor önmagában mindent kifejező és gyönyörű, mellé én egy apróságot adnék.

Nem tudom, milyen szoros a kapcsolatotok és milyen régóta tart, de ha már komolyabb akkor egy kifinomult fülbevaló, esetleg egy szolid nyaklánc.

De nem feltétlen kell ezekre összpontosítani, lehet az akár egy toll gravírozva, esetleg egy köves/elegáns toll, de lehet akár egy kulcstartó, vagy egy könyvutalvány.

Vagy vidd el vacsorázni :)

2020. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az ékszerekhez nem nagyon ragaszkodik, már van elég neki, egyébként 3 hónapja vagyunk együtt:)
2020. máj. 29. 14:15
 5/6 anonim válasza:
Egy közös képet vele! Kinyomtatva :)
2020. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ennél egyedibb dologra gondoltam:)
2020. máj. 29. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!