Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megteheti a tanár,hogy felszer...

Megteheti a tanár,hogy felszereléshiány miatt szaktanári ad?

Figyelt kérdés
Azt mondta a rajz tanár,hogy akinek nincsen jövő órára olyan ecsete amit kért annak beír egy szakranárit(intőt). Csak én úgy tudom,hogy a szaktanári arra szolgál ha valaki fegyelmezetlen az órán. Na most ez azért is baj,mert lesz egy kirándulás amire az bem mehet el akinek van bármilyen intője/rovója. Tehát magyarul egy felszereléshiány miatt nem mehetnék. Amúgy az ecset amit kért az elég drága. Jó nem halnánk bele ha megvennénk,de nem lenne jó a pénztárcánknak. Megteheti-e,higy beìrja az intőt és emiatt nem mehetek a kirándulásra?

2023. márc. 23. 06:42
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Ja bocsi véletlen mégegyszer elküldtem.
2023. márc. 23. 13:27
 22/49 A kérdező kommentje:
Valami ábrázoláshoz. Én őszintén szólva engem nem érdekel a rajz. A tanár túl komolyan veszi.
2023. márc. 23. 13:29
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez durva. Ő adta meg ezt a linket?
2023. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
97%

Ábrázolási feladathoz miért kéne ilyen ecset? Miért nem jó az amit én küldtem? Ott csak 2 ecset van egy csomagban.


Mi olyan extra a feladatban, hogy PONTOSAN ilyen ecset kell? Hogy semmilyen másmilyen nem jó?

2023. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez egyesével kerül ennyibe. Minél nagyobb a vastagsága, annál drágább.
2023. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

Jázusom. Akkor még drágább.


Nagyon szigorú a tanár. Látszik rajta,hogy mindene a rajz. De akkor is.....

2023. márc. 23. 15:31
 27/49 A kérdező kommentje:
Szerintetek mit csináljuk? Megvegyük az ecsetet vagy inkább ha beírja az intőt akkor menjek az oszifőhöz?
2023. márc. 23. 15:32
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem opció, hogy előtte beszélsz az ofővel?
2023. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az ofővel kéne beszélni de akár az igazgatóval is. Aranyozó mókusecset? Az nem ábrázolásra hanem aranyozásra való. Nem lehet hogy valamit félreértettél?
2023. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
30%

Tehát egy kisgyerek elkezd foglalkozni a szülei pénzügyeivel mert a tanára olyan eszközt kér tőlük amit arany füst felviteléhez szoktak használni és amit nagyon maximum művészeti iskolákban kérnek?


Biztosan nem egy ordas nagy kamu az egész kérdés.

2023. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!