Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megteheti a tanár,hogy felszer...

Megteheti a tanár,hogy felszereléshiány miatt szaktanári ad?

Figyelt kérdés
Azt mondta a rajz tanár,hogy akinek nincsen jövő órára olyan ecsete amit kért annak beír egy szakranárit(intőt). Csak én úgy tudom,hogy a szaktanári arra szolgál ha valaki fegyelmezetlen az órán. Na most ez azért is baj,mert lesz egy kirándulás amire az bem mehet el akinek van bármilyen intője/rovója. Tehát magyarul egy felszereléshiány miatt nem mehetnék. Amúgy az ecset amit kért az elég drága. Jó nem halnánk bele ha megvennénk,de nem lenne jó a pénztárcánknak. Megteheti-e,higy beìrja az intőt és emiatt nem mehetek a kirándulásra?

2023. márc. 23. 06:42
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sima mókusszőr ecsetet kért, az párszáz forint. Nem hiszem hogy kisgyerekről van szó, szerintem középiskolás, de amúgy én mar alsós koromban is tudtam mit jelent a szüleimnek ha valami drága. Ezt nem túl nehéz felfogni.
2023. márc. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Engem pont nem érdekel a rajz. Így is rosszul állok belőle. Azt mondta valami speciális ábrázolás lesz. De pontosan nem tudom,hogy mi és nem us nagyon érdekel.
2023. márc. 23. 16:13
 33/49 anonim ***** válasza:
100%

" [link]


Ilyen ecset. Csak az eggyik kell majd belőle,de az a baj,hogy csomagba van."


Hát ezen az oldalon biztosan nem, itt méret alapján árazva, DARABRA lehet megvenni az ecseteket (és minél nagyobb méret, annál drágább). Amit te belinkeltél, az 1 db 8-as méretű ecset ára.

2023. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor azzal kéne kezdeni, hogy ráírsz a krétán a tanárra vagy inkább holnap letisztázod vele, hogy pontosan milyen eszközre van szükség és milyen feladathoz.


Mert aranyfüstöt nem valószínű, hogy használni fogtok máshoz pedig minek pont egy ilyen drága ecset?

2023. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
71%
Azért nyelvtanból helyesírásra mellékesen kérjél egy egyest magadnak! (nem eggyest!)
2023. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Holnap letiztázom vele ezt.
2023. márc. 23. 21:01
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

"Megteheti a tanár,hogy felszereléshiány miatt szaktanári ad?"

Simán.


Hol tart az ügy?

2023. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
Beszéltem az osztályfönökkel,hogy ez nagyon drága. Kiderült,hogy nem én vagyok az eggyetlen akinek ez problémát jelent. Azt monda hétfőre beszél a tanárral és ha emiatt be mer írni akkor kitörli.
2023. márc. 25. 18:27
 39/49 anonim ***** válasza:
78%

"ha emiatt be mer írni akkor kitörli"

Nem törölheti ki, amit egy szaktanár beír. Nem a felettese. Vagy az ofőd valami igazgató vagy legalább igazgató-helyettes?

2023. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon kérlek, figyelj egy picit oda a helyesírásodra. Egyetlen. Sokadjára írod le ggy-vel. :(
2023. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!