Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt egy tanár megteheti?

Ezt egy tanár megteheti?

Figyelt kérdés

Még régebben volt 8 perc késésem egy tanóráról, aztán egy másik alkalommal megint késtem 10 percet. A tanár pedig mind a kettőt beírta igazolatlannak, pedig a maradék időben jelen voltam. (Mind a kettő első óra volt, és ugyan annál a tanárnál.)


A késésem okát is megindokoltam, ami az volt hogy késett a busz, tehát nem is tehettem róla.


Azt is tegyük hozzá hogy több osztálytársam is szokott késni rendszeren, és körbekérdeztem, és egyikőjük sem kapott igazolatlant.

Ezt a tanár megteheti?



2023. márc. 30. 16:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Egyébként az első óra 7:30-tol van. És vannak olyan osztálytársaim aki szó szerint minden nap késnek , és nekik soha nem írja be, még akkor sem ha ők is kb olyan messze laknak mint én, és ugyan olyan közlekedési adottságokkal.
2023. ápr. 1. 13:18
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
Kinézett magának a tanár, és szivat.
2023. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%

Csodálkozom, hogy még senki nem hozta fel, hogy bezzeg az egyetemen lesz olyan oktató is akinél ha fél percet késel úgy kivág, hogy a lábad nem éri a földet.


A másik ami szokott még lenni:


Bezzeg a munkahelyen egyszer mered ezt eljátszani páros lábbal fogsz repülni.



Pozitívan csalódtam a válaszadókban :)

2023. ápr. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
88%
#13 Meg olyan oktató is lesz az egyetemen, aki maga is 10 percet késik állandóan.
2023. ápr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!