Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiatal egyetemista nők ha...

Fiatal egyetemista nők ha átmennek levelezőre, tartaniuk kell idősebb férfi csoporttársaktól?

Figyelt kérdés

Van valakinek negatív tapasztalata ebben? Levelezőn azért a 19-22 korosztály már kisebbségben van, és mondták az átlag 30-40 éves, vagy idősebbek is vannak.


Két dologtól tartok, egy a kioktatástól hogy majd a nagy tapasztaltak megmondják, kettő, hogy az ilyen idősebb pasik nyomulni kezdenek.



2023. ápr. 4. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Aki levelezős 30-40+os, annak nagy valószínűséggel már családja is van.
2023. ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem, hogy ettől kell tartani. A legtöbb embernek ott már családja van, ahogy az első is írja. Különben is, ha valaki elkezd nyomulni annak lehet NEM-et is mondani és akkor abbahagyja, ha értelmes emberi lény.
2023. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj. Mi van akkor, ha kioktatnak? Hallgatni kell rájuk? Nem. Akkor? Mondjanak, amit akarnak. Elfér.

A másik, miért nyomulnának rád? Ez annyira tipikus kiscsaj gondolkodás, hogy mindenki biztos nyomul, ha rádnézett. Még ha igen is, hátmondod, hogy nem érdekel. Nem muszáj neked jóban lenni ott senkivel.

2023. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

# 1

# 2


:-) igen a normálisaknak van családja. De én a nem-normálisoktól tartok.


:D


Rossz előérzetem van. Már amikor intéztem átmenetelt levelezőre és egyszer bementem szombaton egyik közös általános tárgyra ahová sok más szakról is vannak, hát sok ilyen vén kappan bámult.


Saját szakom előadásain majd meg látom de kicsit már félek.

2023. ápr. 4. 21:14
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Jó, akkor mindenki téged bámul, mindenki veled foglalkozik és mindenki utánad ácsingózik. Élj csak ebben a tévképzetben.
2023. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha azért nem mész valahova, mert hátha majd bámulnak, pszichológust javaslok.
2023. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell aggodni.
2023. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Én átmentem, és sok jóval idősebb volt. A kioktatás nem korfüggő, van, aki fiatalon is az a mindig mindent mindenkinél jobban tudó típus. A másikat sem értem, ha fiatal, de nem vonzó férfi nyomul, az nem baj, csak akkor, ha idősebb?


Semmi rettenet nem történt. Annyi, hogy pl. 19 évesen nekem teljesen más életem, gondjaim voltak, mint a többségnek, akik már családosok, gyerekesek, esetleg unokások voltak, kevés emberrel tudtam azonosulni, megtalálni a közös hangot. Szóval, kicsit kívülálló voltam. 30 fölött már nem téma számomra, ki hány éves, milyen életszakaszban van, fiatallal, idősebbel is tök jól elvagyok.

2023. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
"sok ilyen vén kappan bámult" - Nyugi, kérdező. A kappanoktól nincs mit tartani. Ha nem érted, akkor nézz utána a szó jelentésének...
2023. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
A család sosem volt akadály azoknak a férfiaknak akik amúgy is nyomulnak.
2023. ápr. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!