Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szalagavatón kötelező a tánc?

Szalagavatón kötelező a tánc?

Figyelt kérdés

És ha nem mennyire gáz ha én kihagyom? Nem tudok táncolni és ahogy számolgatok eleve nincs is annyi lány mint fiú. Én meg max végső megoldásként tudom elképzelni magam

Majd jövőre lesz



2022. okt. 31. 02:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy egyáltalán mondhatom azt hogy nem akarok táncolni?
2022. okt. 31. 02:31
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Évekkel ezelőtt az én szalagavatómon 2 féle tánc volt. Az osztálytánc és a keringő. Az előbbiben bunkóság nem részt venni, de a keringőre külön jelentkezni kell párral. A mi évfolyamunkban is sokan akadtak, akik nem akartak vagy nem akad táncpartnerük és nem jelentkeztek.
2022. okt. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem kötelező :)


Én elcsesztem, szerettem volna, meg volt beszélve előtte két évvel, majd a srac elfelejtette, megígérte másnak . Aztán megbeszeltem egy másikkal, ő meg vissza mondta, mert az unokatesojaval szerveztek be a szülei , aki egy osztályban volt velünk, sőt egyik legjobb barátnőm volt. Szóval a végén ott csucsultem , de nem egyedul . Többen nem tancoltunk. Sose kötelező :)


Egyedül a szalagozósoknak adott tánc kötelező, de az 11.-Ben és nem kell past keresni, szimplán betanulni valamit amit én is utaltam, de túl estem rajta.

2022. okt. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Az osztáky"főnök"-ös kérdező újabb akciója?
2022. okt. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem részt egyiken sem. Legszívesebben el sem mentem volna. Ott voltam, de gyorsan le is léptem.
2022. okt. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy kötelező-e, de butaságnak tartom, ha erre köteleznek embereket - és ezzel teszik ki kellemetlenségeknek őket.
2022. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#2,3


Ha jól értem az osztálytáncot a 11.-esek adják? Vagy amiről 3-as beszél az másik tánc?


(Csak mert nekem most 11.-ben nem kellett táncolni, más kisebb dolgom volt)


#4


Nem, azt nem én írtam. Vagy hát. Azt láttam hogy vannak olyan kérdések hogy kötelező-e menni vagy sem, de táncos kérdés nem volt.

2022. okt. 31. 08:27
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem kötelező.
2022. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
nem kötelező, én is kihagytam, az első óráról orvos miatt pont lemaradtam, így hiába igyekeztem később, nem tudtam utolérni a többieket (az alaplépések hiányában), így inkább hagytam a francba
2022. okt. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nálunk mindegyik végzős osztálynak volt külön osztálytánca. Tehát nem a 11-edikesek, hanem a végzős osztályok táncolták.
2022. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!