Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mit kellene tennem?

Most mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársam ma belèm állt, egy olyan dolog miatt, ami hazugság volt. Konkrètan annyira, hogy falnak nyomott. Jóval erőssebb mint én. Egy lány osztálytálytársammal nagyon jóban vagyok (voltam), de összejött (osztályon belül) egy osztálytársunkal. Ő az a tènyleg semleges, nagykèpű, flegma ember, de sosem bântott engemm szóban vagy bárhogy is. Nem èrdekelte ez a dolog, hogy mi törtènik èpp a terembe (ahogy sokan nèztèk az esemènyeket) . A lány odament a párjához, ès megkèrte, hogy segítsen rajtam. Oda is jött hozzánk, ès aki a falhoz nyomott engem, a póló csuklyánál megfogta, ès erőből hátra rántotta, ès már a hátán feküdt a padon. Felèhajolt, ès közölte vele, hogy amit állít azt ő csinálta (szerintem ez nem volt igaz) ès hogy akkor rendeznè a számlát. A srác hebegni se tudott erre. Aztán a nap vègèig nem volt semmi, leszállt rólam, de nem tudom mit kellene tennem...
2023. ápr. 17. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Na, ez a "cool story, bro" kategória.


Egyébként mit kellene tenni? Kinyitni a szádat máskor, és megmondani, hogy nem Te írtad fel sz*rral a WC-ajtóra, hogy "500-asért szopok, hívj, Jancsi".

2023. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megköszönném a megmentőmnek.
2023. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!