Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Végzősök, ti mennyire vagytok...

Végzősök, ti mennyire vagytok stresszesek az érettségi miatt?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 20. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Semennyire.
2023. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Csak a szóbeli miatt tartok. (A magyar nyelvtan része és az emelt matek miatt) Szóval még nem annyira vagyok stresszes.
2023. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
A matek meg a töri miatt kicsit. Átmenni átmegyek de nem ez lenne a cél. Matekból nem vagyok valami jó, de ha jó típusú feladatok lesznek akkor lehet jó érettségim. Töriből meg semmi felkészítést nem kaptunk, épphogy be tudtuk fejezni a 12-es anyagot. Magyartól, angoltól, gazdaságitol nem tartok.
2023. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Nyugi srácok.

Én érettségi előtt tiszta ideg voltam nekem is mindenki azt mondta, hogy ne idegeskedjek rajta mert gyerekjáték az egész. Tényleg az is volt.

Ha ez nyugtat titeket akkor életetekben ez lessz a legeslegkönnyebb megmérettetés. :D

2023. ápr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Én hiába tudom, hogy nem egy hú de nehéz dolog, mégis rettegek. Leginkább az emelt biosz-kémia miatt. Nem tudok aludni este rendesen, napközben is percenként járok pisilni a stressztől. A nem alvástól annyira kimerültem, hogy testileg is minden bajom van. Pedig van már egy emelt németem, nyelvvizsgám.. egyik előtt sem izgultam ennyire. Most is csak azért félek talán, mert megcsúsztam a tanulással. Szeretnék idén bekerülni a kiválasztott szakra. Nem akarok évet kihagyni. Azzal nyugtatom magam, hogy majd egyetemen ennyi idő alatt sokkalsokkal többet kell tanulni.. Talán, ha nekik meg, nekem is fog.
2023. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
megy* bocsi, elírtam:D
2023. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
79%
Mi írtunk próbaérettségit matekból és magyarból. A matek függvénytáblázattal és egy minimális tündef*sznyi tudással simán megírható, ahogy a magyar is. Ofőnk mindig azt mondja, hogy a próba és a rendes érettségi között ég és föld a különbség, pozitív értelemben. Sokkal könnyebb lesz. Csoki/szőlőcukor ajánlott. :D
2023. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

". A matek függvénytáblázattal és egy minimális tündef*sznyi tudással simán megírható,"


Bárcsak így lenne

2023. ápr. 22. 17:52
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Matektól félek. Nekem kellene egy 90% belőle Középszinten.

Fizika meg emelt... Abból örülök ha megvan az 50. A többi nem érdekel

2023. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az az egyik legnagyobb probléma az oktatási rendszerünkkel, hogy ahelyett, hogy felvértezné a végzősöket magabiztos tudással az érettségire, ahelyett 4-5 év konstans ijesztgetés megy az érettségivel kapcsolatban és azzal terrorizálják szegény gimnazistákat, hogy az egész életük a tét.

Gyerekek, tanulni tény, hogy kell, de kezeljétek a helyén a dolgokat! Anno nekünk is mumus volt az érettségi, mert minden nap elhangzott legalább egy tanárunk szájából, hogy nagyon nehéz, nagyon fontos, egy lehetőség van… Ez nem igaz. Fontos, de aki becsületesen tanul és megfelelően felkészült, annak semmi nehézsége sem lesz.

Legyetek ügyesek, bízzatok magatokban és a tudásotokban és ne hagyjátok magatokat elbizonytalanítani! Egy kalappal minden érettségizőnek!

2023. ápr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!