Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárnő miért utánzott akkor?...

Tanárnő miért utánzott akkor? Lehet megbánta a tettét hogy kiabált velem és ezzel üzent, hogy sajnálha és átérzi?

Figyelt kérdés
Szóval sírtam a lépcsőn és arra jött a tanárnő és azt hittem negkérdezi mi a baj. Erre nem ezt csinálta hanem rámszólt de jó mérgesen hogy azonnal álljak fel a lépcsőről mert felfázok. Én mérgesen felálltam és elindultam lefele és ő a vállamra tette a kezemet de már nem is sírtam mert mérges voltam szóval nem kellett megvígasztalnua ezért elhúzódtam. Erre nevetett és utánozta a mozdulatomat. Ez 2010-ben történt és azóta sem értem, miért imitálta azt hogy elhúzódtam tőle. Miért tehette?
2023. ápr. 22. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Talán hogy lásd a saját karikatúrádat és más szemszögéből azt ahogyan viselkedsz. Hátra ráébreszt arra, hogy mások hogyan látnak téged és milyen hatással vannak bizonyos tettek másokra (pl. durván elutasítod a közeledését, vagy látványosan megsértődsz azon, hogy jó szándékkal jelezték hogy ne ülj a hideg kövön - az pedig már szubjektív hogy az mennyire is volt mérges kiabálás vagy sem).

De jó nagy trauma lehet ez, hogy 13 év után is éjszaka még ilyesmin kattogsz.

2023. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajna ezt nem tudom feldolgozni mert mással nem kiabált volna ha sír csak velem. :(
2023. ápr. 22. 23:33
 3/9 A kérdező kommentje:
De az a másik most komolyan hogy én sírtam és azt meg se kérdezte hogy miért sírok. Nem is aggódott. Csak lekiabálta a fejem. :(
2023. ápr. 22. 23:37
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Senki nem fogja megmondani mi volt az a szituáció és miért úgy történt ahogy leírtad. Ha ennyire mély nyomot hagyott, miért nem kerested fel megbeszélni (ha még él), hogy lezárhasd magadban?
2023. ápr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert nyugdíjba ment nincs facebookja
2023. ápr. 22. 23:43
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Mert tanár létére egy érzelmi nyomorék, mint a #1

Az, hogy tanár lett, nem jelenti azt, hogy emberileg is hibátlan, sajnos felvesznek tanárnak valami sérült, nevelészavaros tehenet is, én felnőtt fejjel ha előttem lenne jópár régi tanáron, úgy elküldeném a k. anyjába néhányat, hogy nagyon kiakadnának.

2023. ápr. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

Szeerintem érezhette, hogy rosszat tett, de nem mert/nem tudott egy "bocsánat"-ot mondani, így inkább átvitte poénba a szitut, így utánzott.

De lehet, hogy ő nem tartotta olyan nagy problémának az előzményt (a kiabálást).

Sajnállom azért a történeteke:(.

2023. ápr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%

Kifigurázott, mert megteheti...

Szánalmas alak. Annyit sem ér, hogy foglalkozz vele.

2023. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
pszichopata állat xD
nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!