Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megsértettem egy kollégát...

Megsértettem egy kollégát (tanárnő) ?

Figyelt kérdés

Örömteli meglepetésemre nem volt egy osztály pénteken. Kiderült, hogy moziban voltak, így nem kellett megtartanom. Délután amikor visszaérkeztek a kollegától kérdezem, hogy mit néztetek meg? Mosolyogva mesélte, hogy milyen természetfilmet. Nem tudtam a természetes ösztöneimet visszaszorítani, annyira örültem, hogy nem kellett bemennek ahhoz a rossz osztályhoz és elmondtam amit gondoltam. Nem kellett volna?


Széles mosollyal válaszoltam neki, hogy "Na akkor nektek sem volt jó a délelőtt". Hozzátettem amit szoktam alapból, már nem is gondolkodtam csak reflexből válaszoltam, amit ilyenkor osztálykirándulós programok után, hogy "igazán örülök!". Kellemetlen volt, hogy az arcára fagyott a mosoly. Felvette. Utána mondtam, hogy csak poén volt, így péntek dálután, de nem szolt többet. Remélem megjavul a kollega. Attól félek, hogy tüske marad a tanárnőben?


2023. ápr. 23. 17:53
A kérdező szavazást indított:
Nem volt sértő. Elmondom hétfőn, hogy fáradt voltam és elszoltam magam
Majd lenyugszik. Nem marad benne sokáig
Durci lesz sokáig
18 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Remélem nem magyar szakos tanár vagy....
2023. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Kit érdekel, hogy megsértődött-e. Az ilyen emberek hobbit csinálnak a sértődésből, hogy utána menj kiengesztelni. Szard le
2023. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Ebben mi volt a sértő?
2023. ápr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. :(
2023. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez a kérdés csak akkor bocsájtható meg, ha nem magyar az anyanyelved, kedves kolléga.
2023. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Érted egyáltalán, hogy mit magyaráztál el itt, ha őszintén újraolvasod?
2023. máj. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem ertem, mi a kerdes. Ezen kivul maximum esztergalni tanitasz.
2023. máj. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Még jó, hogy nem vagyok tanár.
2023. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

“ Remélem megjavul a kollega.”


A gyerekek megmenekültek tőled. Volt egy jó napjuk.

Természetfilmet néztek, szép élménnyel tértek haza. Biztos érdekes ismereteket szereztek az állatokról is.


Téged már ismernek.

2023. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Ez a story így elég gyenge....pedig többször is elolvastam..


Most az a baj, hogy van véleményed tanárként egy osztályról és ezt nem rejted véka alá a kollégád előtt?


Mert a tanáriban "egymás közt" miről beszéltek, ha nem az osztályokról meg a gyerekekről?


"Na akkor nektek sem volt jó a délelőtt". Hozzátettem amit szoktam alapból, már nem is gondolkodtam csak reflexből válaszoltam, amit ilyenkor osztálykirándulós programok után, hogy "igazán örülök!"


Ha ebben érezni lehetett az iróniát....ha lehetett..


Ezt legfeljebb az veszi magára, aki konkrétan imádja az adott osztályt. De ezt meg Neked kellett volna tudni....

2023. máj. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!